banner38

Müzik indir

banner46

banner47

13 Temmuz 2020 Pazartesi

Vali Yaşar Karadeniz, Kastamonu ve Kastamonululara veda etti HAKKIM VARSA HELAL EDİYORUM

Valiler Kararnamesi ile Manisa’ya atanan Vali Yaşar Karadeniz, dün Hükümet Konağı’nda gerçekleşen veda töreni ile yeni görev yeri Manisa’ya uğurlandı. Vali Yaşar Karadeniz, veda konuşmasında Kastamonu halkına teşekkür ederek, “Benim eğer varsa küçük bir hakkım onu helal ediyorum. Allahaısmarladık” dedi.

17 Haziran 2020 Çarşamba 12:14
 Vali Yaşar Karadeniz, Kastamonu ve Kastamonululara veda etti  HAKKIM VARSA HELAL EDİYORUM
 

Valiler Kararnamesi ile Manisa’ya atanan Vali Yaşar Karadeniz,  dün Hükümet Konağı’nda gerçekleşen veda töreni ile yeni görev yeri Manisa’ya uğurlandı. Vali Yaşar Karadeniz, veda konuşmasında Kastamonu halkına teşekkür ederek, “Benim eğer varsa küçük bir hakkım onu helal ediyorum. Allahaısmarladık” dedi.

Veda törenine, AK Parti Milletvekili Metin Çelik, Garnizon Komutanı Per. Alb. Gamze Aydoğdu, Belediye Başkanı Opr. Dr. R. Galip Vidinlioğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan, İGM Başkanı Güray Parçal, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, kurum ve STK’ların temsilcileri katıldı.

“İNANIYORUM Kİ HEP BİRLİKTE KASTAMONU’DA GÜZEL İŞLERE İMZA ATTIK”

Vali Yaşar Karadeniz, yaptığı konuşmada Kastamonu’da geçen günlerini değerlendirdi. Vali Karadeniz, “3 yılı aşkın süredir görevde bulunduğum Kastamonu ilinden ayrılıyorum. Bu 3 yıl benim için dolu dolu ve çok güzel geçti. İnanıyorum ki hep birlikte Kastamonu’da güzel işlere imza attık. Özellikle sağlık, eğitim tesislerinde, gençlik ve spor yatırımlarında bulunduk. Yurtkur’da Bakanlığımızın birimlerinden birisi. Köylere yönelik yol çalışmaları, alt yapı ve üst yapı çalışmalarında, turizmde daha birçok alanda güzel çalışmalara imza attık. Kastamonu tek yumruk olduğunda, bir araya geldiğinde neler yapabileceğinin küçük bir göstergesiydi. İnanıyorum ki bundan sonra da aynı birlik ve beraberliği göstererek çok daha güzel işlere, çok daha büyük işlere gelecek olan valimizle birlikte imza atacaksınız.

“İŞ YAPMAK VE HİZMET ÜRETMEK İNSANI YORMAZ”

Bu çalışmalar sonunda Kastamonu, şu anki bulunduğu yerden çok daha iyi bir yere gitmiş olacak. 3 yılı aşkın süre içinde iş yapma, hizmet üretme dışında, beni çok fazla yormadınız. İş yapmak ve hizmet üretmek insanı yormaz. İnsanı yoran başka şeylerdir. İşleyen demir ışıldar derler. Çalıştıkça da insan ışıldar. Sizler çalışmayı seven insanlar olarak inanıyorum ki bu çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Ayrılırken, özellikle sosyal medyada çok güzel dileklerde bulunan tüm Kastamonu halkına da teşekkür ediyorum. Onlar bana karşı olan vefa duygularını da göstermiş oldular. Tüm Kastamonu’ya, Kastamonululara, tüm çalışma arkadaşlarıma, tüm vatandaşlarımıza bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. Sağlık ve mutluluklar diliyorum. Hakkınızı helal edin. Manisa’ya yolunuz düşerse mutlaka bekliyorum. Yolunuzun düşmesini de beklemeyin. Benimde eğer varsa küçük bir hakkım onu helal ediyorum. Allahaısmarladık” dedi.

Tuğçe Yerdelen

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV