banner38

banner39

banner46

banner47

05 Nisan 2020 Pazar

VALİ YAŞAR KARADENİZ CİDE’DE VATANDAŞI DİNLEDİ

İçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdürlüğü’nün genelgesi gereğince, vatandaşla buluşma kapsamında Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında Cide ilçemizde ‘Muhtarlar ve Halk Toplantısı’ yapıldı.

21 Şubat 2020 Cuma 11:27
 VALİ YAŞAR KARADENİZ  CİDE’DE VATANDAŞI DİNLEDİ
 


İçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdürlüğü’nün genelgesi gereğince, vatandaşla buluşma kapsamında Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında Cide ilçemizde ‘Muhtarlar ve Halk Toplantısı’ yapıldı.

İlçede düzenlenen toplantıya ayrıca İlçe Kaymakam Vekili Ali Açıkgöz, Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu, il ve ilçe kurum amirleri, ilçe ve köy mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

Toplantıda öncelikli olarak daha önce vatandaşla buluşma kapsamında yapılan toplantıda dile getirilen taleplerin çözümüne yönelik ne gibi çalışmalar yapıldığı konusunda kurum amirlerince bilgi verildi.

“HER NE OLURSA OLSUN SORUNLARI DİLE GETİREBİLİRSİNİZ”

Vali Yaşar Karadeniz yaptığı konuşmada; “İki yıl önce burada bir muhtar toplantısı gerçekleştirmiştik. Bugün yine hem muhtar, hem vatandaşlarımızla bu toplantıyı gerçekleştiriyoruz. İki yıl önceki toplantıda alınan notlar, yapılan işler ve yapılamayan olanlar şu anda elimizde mevcut. Çözülen sorunlar ve çözülmeyenlerde bana verilen notlarımın arasında. Zaman zaman programlar kapsamında Cide’ye gelme imkanımız oldu. Burada hem Özel İdare’nin, hem KÖYDES’in, hem de diğer kurumlarımızın yaptığı yatırımları görüyoruz. Bugünkü toplantımızda bize aktaracağınız yeni sorunlar varsa o sorunları da alacağız. Kamu hizmetlerini ilgilendiren her ne olursa olsun bu sorunları dile getirebilirsiniz. Bizlerin burada öncelikle konuşacağımız husus, kamu hizmetlerinin geliştirilmesi, iyileştirilmesine yönelik taleplerin alınması olduğunu belirtmek istiyorum” dedi. 

Toplantıda vatandaşlar sorun, talep ve şikâyetlerini direkt olarak Vali Karadeniz’e diğer ilgili il müdürlerine iletme fırsatı buldu.

Vali Yaşar Karadeniz belirtilen bazı konuların yerinde incelenmesi ve gereğinin yapılması hususunda yetkililere talimat vererek, “Katkıda bulunan herkese teşekkür ederim. 2020 yılının Cide ilçemizin yatırımlar yönünden iyi bir sene olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV