Müzik indir

04 Aralık 2020 Cuma

''Şov yapmak yerine; sağlık sistemine odaklanmalı''

Vali Yaşar Karadeniz -2020 yılına doğru işler planlanacaktır

Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında Çatalzeytin’de ‘Vatandaşla Buluşma Toplantısı’ gerçekleştirildi.

23 Eylül 2019 Pazartesi 09:51
 Vali Yaşar Karadeniz  -2020 yılına doğru işler planlanacaktır
 

Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında Çatalzeytin’de ‘Vatandaşla Buluşma Toplantısı’ gerçekleştirildi.

Vatandaşlar toplantıda; sorun, talep ve şikâyetlerini direkt olarak Vali Karadeniz’e diğer ilgili il müdürlerine iletme fırsatı buldu.

Çatalzeytin Yunus Emre Ortaokulunda düzenlenen halk toplantısına ayrıca İlçe Kaymakamı İzzet Cem Eser, Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir, İl Genel Sekreter Yardımcısı Nida Sinsi, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mücahit Avkıran ile İl ve İlçe kurum amirleri, İlçe ve köy mahalle sakinleri katıldı.

Valimiz Yaşar Karadeniz konuşmasında;  “Bu toplantılar bizlerin çalışmalarına yön veriyor ve buradan aldığımız bilgiler doğrultusunda programlarımızı oluşturuyoruz. Daha doğrusu birde acaba orada bizim görmediğimiz hangi sorunlar var onları da bilgi edinmiş oluyoruz. Bu aşama da sizden yeni talepleri toplayacağız. Ve o taleplere burada bulunan kurum müdürlerimiz cevap verecekler. Bununla ilgili eğer yapılması gereken çalışmalar varsa o çalışmaların notunu alarak bu notlar doğrultusunda 2020 yılına doğru yapılacak işler planlanacaktır” şeklinde konuştu.

 İlçe ve köy  halkının sorun, talep ve şikayetlerinin aktarıldığı  halk toplantısında,  Vali Karadeniz, vatandaşların sorunlarını cevaplayarak, çözüm bulunması noktasında  ilgili kurum amirlerine çeşitli  talimatlarda bulundu.

 Yaşar Karadeniz değerlendirme  konuşmasında; “Bir ay burada Özel İdarenin yoğun olarak çalışacağı bir ay olacak hem BSK yol yapımı açısından hem de yama çalışmaları açısından ve o çalışmalardan sonra burada yine özellikle talep edilen konulardan acil olanları değerlendirelim, liste yapalım o liste üzerinde beraber çalışalım. Yine diğer kurumlarımızda kendi ile ilgili gelen talepleri muhakkak değerlendirsinler” ifadelerini kullandı. (Bülten)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV