banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Vali Karadeniz’den şehit ve gazi ailelerine ziyaret

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve vatandaşla buluşma toplantısına katılmak üzere İnebolu ilçemizi ziyaret etti.

22 Kasım 2018 Perşembe 09:18
Vali Karadeniz’den şehit ve gazi ailelerine ziyaret
 

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve vatandaşla buluşma toplantısına katılmak üzere İnebolu ilçemizi ziyaret etti.

İnebolu Belediye Düğün Salonu önünde İnebolu Kaymakamı ve Doğanyurt Kaymakam Vekili Abdullah Atakan Atasoy, İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner, Doğanyurt Belediye Başkanı Ahmet Kaya, İlçe Emniyet Müdürü Tayfun Bülbül, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Muzaffer Yeşilyurt, kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile muhtarlar ve vatandaşlar tarafından karşılanan Vali Karadeniz, protokol üyeleri ile tek tek selamlaştı.

VALİ KARADENİZ ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Yaşar Karadeniz ve beraberindeki heyet vatandaş ve muhtarlar toplantısından sonrasında, 1992 yılında Hakkari ili Şemdinli ilçesi Derecik Karakolunda vatani görevini Piyade Onbaşı olarak ifa ederken şehit düşen Hayrettin Taşdelen’nin Akgüney Köyünde ikamet eden ailesini ziyaret etti.

Yapılan ziyaretlerde Vali Karadeniz'e;  İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Abdullah Savaş ve ilgili kurum müdürleri eşlik etti.

Şehit ailelerinin acılarının millet olarak paylaşıldığını ve devletin her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Vali Karadeniz, "Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bizim için çok değerli. Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

Daha sonra Kuran-ı Kerim okundu ve ardından Şehit Hayrettin Taşdelen ve tüm şehitlerimize dua edildi. Vali Yaşar Karadeniz, şehit ailesiyle yakından ilgilenerek bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

Vali Karadeniz’in ikinci ziyareti ise İnebolu ilçemizde ikamet eden, 1995 yılında Hakkari’nin Çukurca ilçesinde vatani görevini Jandarma olarak yaparken katıldığı Kuzey Irak operasyonu dönüşü teröristlerin tuzaklamış olduğu mayına basarak gazi unvanını almış Gazi Erdal Göçmen’e oldu. Gazimizi ziyaret eden Vali Karadeniz, her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

 Şehit aileleri ve Gaziler, Devletin uzanan eli olarak, Vali Karadeniz’e kendilerini yalnız bırakmadıkları için ve sunulan her türlü hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.

Ziyaretlerin devamında ise yapımı tamamlanan Yeni İnebolu Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Vali Yaşar Karadeniz ilçeden ayrıldı.
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV