banner38

Müzik indir

banner46

banner47

08 Temmuz 2020 Çarşamba

Vali Karadeniz’den bayram ziyareti

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz bayramının 1. gününde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

15 Ağustos 2019 Perşembe 09:56
 Vali Karadeniz’den bayram ziyareti
 

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz bayramının 1. gününde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Ziyaret programına ayrıca, AK Parti Milletvekili Metin Çelik, Belediye Başkanı Op.Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Özbek, Türkiye Harp Malulü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Berat Satıoğlu ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

Vali Yaşar Karadeniz ve beraberindeki heyet ilk önce Kastamonu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret etti.  Vali Karadeniz buradaki çalışanlarla sohbet ederek bayramlarını kutladı.

Bayramlaşma programının devamında  Vali Karadeniz ve beraberindeki heyet huzurevini ziyaret ederek huzurevi sakinlerinin ve çalışanların bayramlarını kutladı. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren huzurevi sakinleri devletin kendilerine sunmuş olduğu imkanlarından memnun olduklarını belirttiler.

Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlıklarını da ziyaret ederek yöneticiler ve çok sayıda şehit ailesi ve gaziler ile bayramlaşan Vali Karadeniz, devlet olarak şehit ailelerinin ve gazilerimizin daima yanlarında olduklarını ve şehitlerin aziz hatıralarının milletin kalbinde  yaşayacağını söyledi. Vali Karadeniz, tüm şehitlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize ise sağlıklı uzun ömürler diledi.

Programın devamında Şehit Annesi  Lütfiye Yanaşoğlu ve ailesine ziyarette bulunan Vali Karadeniz, şehit annesine Türk Bayrağını teslim etti ve daha sonra Gazi Hasan Küçük ailesine de ziyarette bulunuldu.

Ayrıca 5.Jandarma Eğitim Alay Komutanlığında Er ve Erbaşların bayramını kutlayan Vali Karadeniz;  Mesai mefhumu gözetmeden görevlerini başarıyla yerine getiren çalışanlara iyi bayramlar diledi. 

Son olarak Polisevine giden Vali Karadeniz, buradaki görevli emniyet personelinin bayramını kutlayarak bir süre sohbet etti. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV