banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
17 Ocak 2019 Perşembe

Vali Karadeniz yolları denetledi

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) yapılan yolları denetledi. Vali Karadeniz’e, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T.Zafer Karahasan, Genel Sekreter Yardımcısı Nida Sinsi ve İl Özel İdaresi’nin teknik elemanları eşlik etti.

04 Mayıs 2018 Cuma 13:40
Vali Karadeniz yolları denetledi
 

   
Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) yapılan yolları denetledi. Vali Karadeniz’e, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T.Zafer Karahasan, Genel Sekreter Yardımcısı Nida Sinsi ve İl
Özel İdaresi’nin teknik elemanları eşlik etti.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Karahasan yaptığı açıklamada; “2018 yılında BSK olarak yapılan yolların denetlenmesi kapsamında Sn Valimiz Yaşar Karadeniz Beyefendi himayesinde yollarda denetimleri yaptık. Gerek YPK kararları gerekse sayın valimizin talimatları gerekse de bulunduğunuz zorlu coğrafyanın gereksinimleri kapsamında mevcut yolların artık BSK yapılması zorunluluk haline gelmişti. Bu kapsamda da 2018 yılı yatırım programı çerçevesinde İl Özel İdaresi’nin kendi öz yatırım projeleri ve KÖYDES’le birlikte 200 km gibi önemli bir büyüklükte BSK’lı yol yapılacak.

Böyle büyük bir projenin tamamlanabilmesi için Seydiler ilçemize 200Ton/h. kapasiteli tam otomatik üstün teknolojiye sahip bir plent kuruldu. Böylece önümüzdeki yıllarda İl Özel İdaresi’nce kırsal kesimdeki yollarda konsept değişikliği ile kalıcı ve kaliteli yolların yapılabilmesi için dev bir adım atıldı. Mevcut tesis 30.04.2018 tarihi itibari ile deneme üretimine başladı. Tesisimizin Kastamonumuza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bu önemli tesisin yapılması için emeği geçen sayın milletvekillerimiz; Hakkı Köylü, Metin Çelik ve Murat Demir’e ve sayın valimize himaye ve destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV