04 Ağustos 2020 Salı

Vali Karadeniz, öğrencilerle sohbet etti

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, çeşitli incelemelerde bulunmak ve vatandaşla buluşma toplantısına katılmak amacıyla Cide ilçemizi ziyaret etti.

21 Şubat 2020 Cuma 11:15
 Vali Karadeniz, öğrencilerle sohbet etti
 

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, çeşitli incelemelerde bulunmak ve vatandaşla buluşma toplantısına katılmak amacıyla Cide ilçemizi ziyaret etti.

Cide Kaymakam Vekili Ali Açıkgöz, Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu ile İlçe protokolü tarafından karşılanan Vali Karadeniz, ilk olarak ilçede Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret etti.

Vali Karadeniz burada Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Mehmet Nartgün, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılandı. Okulda sınıfları ziyaret ederek öğretmenler ile okul yönetiminden bilgiler alan Vali Karadeniz, öğrencilerle tek tek ilgilenerek ileride hangi meslekleri seçmek istediklerini sordu. Öğrencilere hitap ederek başarılı olabilmek için kitap okumaları, derslerine iyi çalışmaları ve spor yapmaları tavsiyelerinde bulundu.

İlçede yapılan ziyaretlerde Vali Karadeniz’e Cide Kaymakam Vekili Ali Açıkgöz, Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Savaş ve ilgili kurum müdürleri eşlik etti.

Vali Karadeniz ziyaretlerin devamında vatandaşlarla, esnaflarla selamlaşarak, çalışma alanları hakkında bilgiler aldı, başarı dileklerinde bulundu.

GAZİLER DERNEĞİ’NE ZİYARET

Vali Yaşar Karadeniz ve beraberindekiler daha sonra Gaziler Derneğini ziyaret etti. Vali Karadeniz, gaziler ile bir araya gelerek dernek çalışmaları hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Vali Karadeniz, Cide ilçe ziyaretinde aileleri de ziyaret ederek bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Yapılan ziyaretlerden dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden aileler Vali Karadeniz’e ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

2011 yılında Van depreminde enkaz altında kalan ve aynı anda aynı enkaz altında annesi, eşi ve 7 aylık bebeği ile vefat eden polis memuru Metin Burma’nın akrabalarını ziyaret eden Vali Karadeniz, depremzede ailelerinin acılarının millet olarak paylaşıldığını ve devletin her zaman yanlarında olduğunu ifade etti.

Vali Karadeniz, son olarak yapımı tamamlanan KYK öğrenci yurdunda bir takım incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler aldı. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV