04 Ağustos 2020 Salı

Vali Karadeniz, lösemili çocuklarla buluştu

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası münasebetiyle, Lösemili Çocuklar ve aileleri için etkinlik düzenlendi.

07 Kasım 2019 Perşembe 09:35
 Vali Karadeniz, lösemili çocuklarla buluştu
 

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası münasebetiyle, Lösemili Çocuklar ve aileleri için etkinlik düzenlendi.

Kastamonu Valiliğinin ev sahipliğinde düzenlenen programda Vali Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz, lösemili çocuklar ile aileleri ve (LÖSEV) Lösemili Çocuklar Vakfı Kastamonu İl Temsilcisi Şevket Yılmaz ile buluştu.

Vali Yaşar Karadeniz yaptığı konuşmada; “Bu gün Lösemi Haftası dolayısıyla sizlerle beraber olmak istedik. Biliyoruz ki hepimizin hayatında değişik evreler vardır. Çok mutlu olduğumuz, mutsuz olduğumuz, zorluk çektiğimiz, her işimizin ters gittiği anlar vardır. Ama hayatı güzel yapan, zevkli yapan o en kötü, en zor dediğimiz anlarda dahi bir arada olabilmektir, dayanışma içinde olabilmektir. İşte burada Lösev’in temsilciliği himayesinde sizin bu birlikteliğiniz, bir arada olmanız eminim ki yükünüzü, zorluğunuzu hafifletiyordur. Ve belki de buradan farklı dostlukların, farklı arkadaşlıkların gelişmesini sağlıyordur. Belki de iyi günümüzde unuttuğumuz bu apartman hayatında unuttuğumuz bu komşuluk, arkadaşlık ilişkilerine kavuşmamızı sağlıyordur. Ben eminim ki hepiniz bu zor anınızı mutlu bir şekilde atlatmış olacaksınız. Sizin çocuklarınız da inşallah büyücekler, iş hayatına atılacaklar ve bu günleri sizler, sizden sonra yine aynı zorlukları yaşayanlara destek olmak için geçireceksiniz. Ben tüm çocuklarımıza, hastalarımıza şifalar diliyorum. Sizlere de dayanma gücü diliyorum. Ama şunu hiçbir zaman için unutmayacağız, unutmamamız gerekiyor ki nefes aldığımız her an bize bahşedilmiş bir hediyedir. Ve bu hediyenin kıymetini de hepimizin iyi bilmesi gerekir. Hepinize iyi günler sağlıklar mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Program sonrasında çocuklarla bir süre sohbet eden Vali Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz, tarafından çocuklara çeşitli hediyeler verildi. 
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV