Vali Çakır'dan Ilgaz'da temaslar

Vali Avni Çakır, Ilgaz Dağı'nda orman kesimi yapan köylüleri ziyaret etti.

Vali Çakır'dan Ilgaz'da temaslar

Vali Avni Çakır, Ilgaz Dağı'nda orman kesimi yapan köylüleri ziyaret etti.  Vali  Avni Çakır Başkanlığında; Orman Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu, Kastamonu Emniyet Müdürü Necati Denizci, Kastamonu İl jandarma Komutanı Mücahit Avkıran, Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Çenet, Kastamonu Polis Okulu Müdürü  Ömer Sülün, Orman Yangınlarıyla Mücadele Komisyon kararlarının denetlenmesi kapsamında Kastamonu Orman İşletme Müdürlüğü Ormanlık sahasında denetlemelerde bulundu.

Kastamonu Orman İşletme Müdürü Erkan Gazibeyoğlu, Kastamonu Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Bostan Şefliği sınırları içindeki orman alanlarında ve orman içi alanlarda piknik ve ateş yakılmaması talimatlarına uyulduğunu bizzat yerinde görerek vatandaşlara teşekkür etti .Bu kapsamda heyet,  ülkemiz üretimine katkıda bulunan pandemi ve yaz ayları olmasına rağmen sorumluluk bilinci ile çalışmaya devam eden Bostan Şefliğinde; Bostan Kooperatif üyelerinin üretim çalışmalarını inceleyip işlerinde kolaylıklar diledi.

Vali Avni Çakır,  ülkemizin geleceğinin çalışmak olduğunu bir kere daha vurgulayarak, çalışan üreten vatandaşlar için her türlü kolaylık sağlanmaya devam edeceğini bir kere daha vurguladı. Heyet, ayrıca Kastamonu'nun önemli değerleri arasında bulunan Yurduntepe Kayak Merkezi'nde incelemelerde  bulundu. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER