Müzik indir

21 Ocak 2021 Perşembe

MHP, ittifaka sadık

Ülkü Ocakları'ndan 'Sanatsal tasarruf' yarışması

KIŞ aylarında beklenen yağışın olmaması ve kuraklık tehlikesiyle karşı karşıya kalınmasının ardından birçok kurum ve sivil toplum kuruluşu, su tasarrufuyla ilgili açıklamalar yapmıştı

12 Ocak 2021 Salı 10:33
Ülkü Ocakları'ndan 'Sanatsal tasarruf'  yarışması
 

ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK ANLAMLI YARIŞMA

Ülkü Ocakları'ndan 'Sanatsal tasarruf'  yarışması

KIŞ aylarında beklenen yağışın olmaması ve kuraklık tehlikesiyle karşı karşıya kalınmasının ardından birçok kurum ve sivil toplum kuruluşu, su tasarrufuyla ilgili açıklamalar yapmıştı.  Kastamonu Ülkü Ocakları ise, geleceğimizin kurumaması adına geleceğin teminatı çocuklarımıza yönelik anlamlı bir yarışmayı başlattığını sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Su tasarrufuyla ilgili sosyal medya hesaplarından kısa bir video yayınlayan Kastamonu Ülkü Ocakları, “Sular Boşa Akmasın, Geleceğimiz Kurumasın” sloganıyla 3, 4 ve 5’inci sınıf öğrencileri için resim, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencileri için şiir, 9, 10 ve 11’inci sınıf öğrencileri için ise kompozisyon yarışması yapacağını açıkladı.

Başvuruların 31 Ocak’ta sona ereceği belirtilen yarışmada birincilere tablet, ikinci ve üçüncülere kitap seti, her kategoride yarışmaya katılan 4, 5, 6, 7, 8, 9 ve 10’uncu olan öğrencilere ise mansiyon ödülü verilecek.

Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Haluk Yakar; “Çocuklarımızın su kaynakları hakkında düşünmelerini ve araştırma yapmalarını sağlayarak, musluktan akan suyun sınırsız bir kaynak olmadığını fark ettirmeyi ve böylece bilinçli su tüketiminin genç nesillerde yaygınlaşmasını hedefliyoruz” dedi. Yakar, tüm öğrencilerin yarışmaya katılmasını istedi. Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler 0544 295 37 51, 0546 229 33 76 telefon numaralarından ve bilgi@kastamonuulkuocaklari.orgadresinden iletişime geçebilecekler. (Bülten)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV