Ülkü Ocakları E-Spor için harekete geçti

Kastamonu Ülkü Ocakları, ilimizdeki ilk ‘E-spor’ takımını kurmak için harekete geçti.

 Ülkü Ocakları E-Spor için harekete geçti

 

Kastamonu Ülkü Ocakları, ilimizdeki ilk ‘E-spor’ takımını kurmak için harekete geçti.

Konu ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Haluk Yakar, “Spora ve sporcuya önem vererek spor aktivitelerinin arttırılması ve çeşitlendirilmesi adına oluşturacağımız E-spor takımı ile Moba, Fps, Battle Royal, Spor, Mmorpg ve Fıghter branşlarında mücadele edeceğiz” dedi.

Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Haluk Yakar,  “Kastamonu Ülkü Ocakları olarak geleceğin sporu olarak görülen elektronik sporların yaygınlaştırılmasına destek olmak amacıyla  Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda mücadele edeceğimiz  Türkiye’nin sayılı Kastamonu’nun ise ilk E- spor takımını kuruyoruz. Spora ve sporcuya önem vererek spor aktivitelerinin arttırılması ve çeşitlendirilmesi adına oluşturacağımız E-spor takımı ile Moba, Fps, Battle Royal, Spor, Mmorpg ve Fıghter branşlarında mücadele edeceğiz. E-spor takımımız ilk olarak yerli yapım oyun ZULA FPS oyunu ile dijital sahnede yer alacak” dedi. 

Dijitalleşen dünyada Kastamonu Ülkü Ocakları adı altında lisanslı sporcu olarak mücadele vermek isteyen E-spor tutkunları kastamonuulkuocaklari.org  sayfasında bulanan  üst menüden başvuru formuna ulaşabilir ya da https://bozkurtlar.wufoo.com/forms/z13vnqw1t0re1t/ bağlantısından başvuru formunu doldurup kurulacak takımın üyesi olabilir.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2020, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER