Müzik indir

04 Aralık 2020 Cuma

Mart'a dönüyoruz!

TÜRSAB’dan Kastamonu özel tanıtımı

TÜRSAB Batı Karadeniz (BTK) Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜRSAB Kastamonu İl Temsilcisi Gökşen Gedik Sabankaya, tarafından özel izin alınarak TÜRSAB standında Kastamonu coğrafi işaretli ürünleri ile tüm ilçelerin tanıtımı yapıldı.

03 Şubat 2020 Pazartesi 10:52
 TÜRSAB’dan Kastamonu özel tanıtımı
 TÜRSAB Batı Karadeniz (BTK) Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜRSAB Kastamonu İl Temsilcisi Gökşen Gedik Sabankaya, tarafından özel izin alınarak  TÜRSAB standında Kastamonu coğrafi işaretli ürünleri ile tüm ilçelerin tanıtımı yapıldı.

ÜRSAB standında yer almanın Kastamonu tanıtımına büyük katkılar sunduğunu ve önemli artıları olduğunu dile getiren Gökşen Gedik Sabankaya fuar hakkında şu değerlendirmelerde bulundu;

“TÜRSAB ÜLKE TURİZMİNİN DÜNYAYA AÇILAN PENCERESİDİR”

"Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), dünyanın en büyük dört turizm fuarından biridir. Etkinlik her yıl sektör profesyonellerini ve dünyanın dört bir yanındaki tatil yerlerinin ve seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarından faydalanmak isteyen turistleri ağırlamaktadır. EMİTT, bölgemiz, ülkemiz, coğrafyamız açısından çok önemli bir fuar olup, 70 binin üzerinde yerli ziyaretçi ve yine 5 binin üzerinde yabancı ziyaretçi ağırlamaktadır. Özellikle TÜRSAB standında yüzlerce görüşme gerçekleşmektedir. TÜRSAB ülke turizminin dünyaya açılan penceresidir. Meslektaşlarımızın partnerlerimizin tur operatörlerimizin standa ilgisi bu sene her zamankinden daha yoğun olmuştur. Bu sene farklı olarak Kastamonu standımızın yanı sıra TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz Bağlıkaya, Başkan Yardımcısı Ali Bilir ve Batı Karadeniz BTK Başkanımız Ercan Güner Bey tarafından aldığımız özel izin ile profesyonel turizmcilerin uğrak yeri olan TÜRKSAB standında tarafımıza özel bir alan ayrılmıştır. Dolayısı ile her alanda gerçekleşen tanıtımlarımız daha yoğun bir şekilde ön plana çıkarılmıştır. Hem Kastamonu standımızda hem de TÜRSAB standımızda iki taraflı tanıtım gerçekleştirilmiştir” dedi.
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV