banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
15 Kasım 2019 Cuma

TÜRKİYE LGS ŞAMPİYONU HAZERBEY OKULLARI’NDAN

Hazerbey Okulları öğrencisi Feyza Durlanık, Liselere Geçiş Sınavı (LGS)’nda bütün sorunları doğru cevaplayıp tam puan alarak LGS 1’inci oldu.

02 Temmuz 2019 Salı 10:56
TÜRKİYE LGS ŞAMPİYONU  HAZERBEY OKULLARI’NDAN
 

Hazerbey Okulları öğrencisi Feyza Durlanık, Liselere Geçiş Sınavı (LGS)’nda bütün sorunları doğru cevaplayıp tam puan alarak LGS 1’inci oldu.

Feyza Durlanık’ın başarısıyla mutlu olduklarını ifade eden Hazerbey Okulları Kurucu Genel Müdürü Orhan Hazer, “Ortaokul kademesi açıldığından beri Feyza bizim öğrencimiz. Onu en iyi şekilde yetiştirdik ve Türkiye LGS şampiyonu yaptık. Feyza da ailesinin desteği, elinden gelen bütün gayretiyle çalıştı ve başarısını taçlandırdı. Hazerbey Okullarının çok kıymetli öğretmenleri, yöneticileri elbirliği ile bu başarıyı sağladık. Geçen yıl Anadolu Lisemizden ilk mezunlarımızı vermiştik. 4 yıllık zorlu maratonun ardından öğrencilerimiz Tıp Fakültesi, Uçak Mühendisliği, Mimarlık kazanacak demiştik. Hazerbey Anadolu Lisesi ile bu başarıları sağladık. LGS şampiyonumuz oldu. Feyza'ya bu anlamda çok teşekkür ediyoruz. Çalışmalarımızın semeresini böylesi güzel almanın onurunu yaşıyoruz. Şampiyonların okulu Hazerbey Okullarına herkesi bekliyoruz” dedi.

LGS 1.si olan Feyza Durlanık, ise, “Hazerbey Okullarında öğretmenlerimiz ve arkadaşlarımızla çok güzel bir arkadaşlık aynı zamanda da huzurlu ve mutlu bir aile ortamı vardı. Öğretmenlerimiz bıkmadan usanmadan bizlere yardımcı oldular. Birebir eğitimin faydalarını gördük”  ifadelerini kullandı.

Feyza'nın annesi Şükran Durlanık ve babası Ahmet Durlanık’da kızlarına ve Hazerbey Okullarına teşekkür etti. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV