‘Türkiye ekonomisi, bu dönem şahlanışa geçecek’

AK Parti Kastamonu İl Teşkilatı, geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni ekonomi modelini vatandaşa anlatmak için kolları sıvadı. İl ve ilçelerde ana kademe, gençlik kolları ve kadın kolları mensupları ile sahaya inen AK Parti, hanelerin kapısını çalıyor, esnafları ziyaret ederek ekonomideki son gelişmeleri içeren broşür vererek ekonominin durumunu anlatıyor.

‘Türkiye ekonomisi, bu dönem şahlanışa geçecek’
banner72

Teşkilat mensuplarıyla birlikte ziyaretlere katılan AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, yürütülen çalışmayla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Türkiye'nin uzun soluklu bir ekonomi modeline geçtiğini ifade eden Ünlü; "Türkiye'de 20 Aralık tarihi bir milattır. İnşallah 19 yıldır nice devrimlere imza atan Türkiye ekonomisi, bu dönemde şahlanışa geçecektir. Bu yeni dönem dünyaya ‘made in Türkiye'nin damga vuracağı dönem olacaktır” dedi.

BİRLİKTE ŞAHİT OLACAĞIZ Kİ TÜRKİYE CARİ FAZLA VERECEK

Türkiye'nin üretim potansiyelinin tüm dünyaya örnek olacağı bir döneme girdiklerini kaydeden İl Başkanı Ünlü; “İnşallah bundan sonra ülke olarak, millet olarak üretim diyoruz, yatırım, istihdam, kalkınma diyoruz. Daha fazla yerli ürün, daha fazla ihracat, daha az cari açık, daha az ithalat diyoruz. Hemen akabinde hep birlikte şahit olacağız ki Türkiye cari fazla verecek. Bu günler uzakta değil. Esnafımızı, müteşebbisleri, yatırımcımızı faizden koruyacağız, vatandaşımızı yüksek kura, enflasyona ezdirmeyeceğiz. Çeşitli manipülasyonlarla dolar kurunu akıldışı yükseltenlere en güzel cevabı verdik, inşallah her geçen gün yansımalarını fiyat etiketlerinde de göreceğiz” diye konuştu.

“GERÇEKLERİ VATANDAŞIMIZA ANLATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Muhalefetin yalan ifadelerle kurdukları algı zihniyetinin çöktüğünü söyleyen Doğan Ünlü, şöyle konuştu; "Tüm bu gelişmeleri asılsız cümleler, yalan ve çarpıtma ifadeler kullanarak bir algı zihniyeti kurmaya çalışan muhalefetin tüm algılarını sokağa inerek çökerttik. Halkın karşısına çıkmaya korkanlar sadece sosyal medya üzerinden bu milletin aklını karıştıramazlar. Biz milletimizin içinde olmaya, milletimizle iletişimimizi güçlü tutmaya, aynı zamanda sosyal medyada da gerçekleri vatandaşımıza anlatmaya devam edeceğiz.”

“GÜÇLÜ İRADEYİ KASTAMONU'NUN HER SOKAĞINA NAKIŞ NAKIŞ İŞLEYECEĞİZ”

20 ilçede kapı kapı gezerek vatandaşın soru işaretini giderdiklerini ifade eden Ünlü, son olarak şunları kaydetti; “AK Parti teşkilatları, dinamik bir yapıya sahiptir. AK Parti teşkilatları, sahada olmaya devam edecektir. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kabine üyelerimizin, bakanlıklarımızın ve partimizin ortaya koyduğu güçlü iradeyi Kastamonu'nun her sokağına nakış nakış işleyeceğiz. Gayretli çalışmalarından dolayı il yönetim kurulu üyelerime, ilçe başkanlarıma ve yönetimlerine, kadın ve gençlik kollarımıza, mahalle ve köy başkanlarıma, sandık başkanlarıma ve tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Durmak yok yola devam.” (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER