banner38

Müzik indir

banner46

banner47

03 Temmuz 2020 Cuma

Türkiye Belediyeler Birliği’nden Kastamonu Belediyesi’ne hibe vidanjör - Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu KASTAMONU’YA HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Kastamonu Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, yoğun Ankara ziyaretlerinin meyvesini toplamaya devam ediyor.

29 Kasım 2019 Cuma 10:34
 Türkiye Belediyeler Birliği’nden Kastamonu Belediyesi’ne hibe vidanjör  - Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu  KASTAMONU’YA HİZMET  İÇİN ÇALIŞIYORUZ
 

 

Kastamonu Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, yoğun Ankara ziyaretlerinin meyvesini toplamaya devam ediyor.

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i Ankara’da ziyaret Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Kastamonu’ya hizmet için yaptığı yoğun girişimlerinin neticesini almaya devam ediyor.

Belediye Başkanı Vidinlioğlu, TBB ile gerçekleştirdiği yoğun temasların neticesi olarak Kastamonu için bir adet vidanjör hibe desteği aldı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği basın toplantısı ile detaylı bir şekilde çalışmalarının raporunu kamuoyuyla paylaşan Başkan Galip Vidinlioğlu, Ankara ziyaretlerinin sonucunda Kastamonu için yaklaşık 55 Milyon Türk Lirası tutarında bir kazanım sağladıklarını ifade etmişti.

Dün de TBB ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret eden Başkan Vidinlioğlu, hibe vidanjör aracı müjdesini yineleyerek Kastamonu’ya ve Kastamonululara hayırlı olmasını diledi.

Vidinlioğlu yaptığı açıklamada; “Kastamonu’ya hizmet için dur durak bilmeden çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın en iyi hizmeti alması için elimizden geleni fazlası ile yapıyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımız ve girişimlerimiz kesintisiz devam edecek. Hibe vidanjör aracımız da en kısa sürede teslim edilecek” dedi. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV