Ticaret Borsası’ndan öğrencilere bot yardımı

Kastamonu Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkılarıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi öğrencilere bot yardımında bulundu.

Ticaret Borsası’ndan öğrencilere bot yardımı
banner72

Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, yardım ile ilgili yaptığı açıklamada; “Malzeme ve kalite bakımından değerlendirilerek öğrencilerimizin kış boyunca mağdur olmayacakları şekilde 625 adet bot alınmıştır. İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler sonucunda Kastamonu’nun il ve ilçe köylerinde bulunan ilk/ortaokullarda ihtiyaç sahibi öğrenciler tespit edilerek, Başkan Yardımcımız Ömer Yüksel ve Genel Sekreter Yardımcımız Recep Selim Maden tarafından öğrencilere bizzat teslim edildi” dedi.

Türkiye’nin aydınlık yarınlarının teminatı olan çocuklara Ticaret Borsası olarak ders yılı içerisinde ihtiyaç duyabilecekleri her konuda yardımcı olmaya gayret ettiklerini belirten İşeri, şunları kaydetti; “Önemli katkılarından dolayı başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sevgili öğrencilerimizden tek isteğimiz, derslerine çok çalışmaları ve hayalini kurdukları tüm başarılara ulaşmalarıdır. Türkiye’yi, büyük ve güçlü bir ülke olarak yarınlara taşıyacak olan genç nesiller onlardır. Bu nedenle gerek okul içerisinde, gerekse de okul dışında sevgi, saygı ve kardeşlik olgusu içerisinde hareket ederek, vatanımıza, milletimize faydalı bireyler olmak için çaba sarf etmelerini istiyorum.” (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER