Tesis müdürü ve futbolcuya silahlı saldırı!

İkinci Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Kastamonuspor 1966 Kulübü'nde dün silah sesleri yükseldi. İsmail Dikmenli Tesis Müdürü E.U. ile futbolcu S.S., ayaklarından vuruldu.

Tesis müdürü ve futbolcuya silahlı saldırı!İkinci Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Kastamonuspor 1966 Kulübü'nde dün silah sesleri yükseldi.
İsmail Dikmenli Tesis Müdürü E.U. ile futbolcu S.S., ayaklarından vuruldu. E.U. ve S.S. Kastamonu Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. E.U. ve S.S’yi vuran şahsın kulüp çalışanlarından E.S. olduğu belirlendi. Yaşanan olayın ardından açıklama yapan Kastamonuspor 1966 Kulübü, olayın kulüple alakasının olmadığını şahıslar arasında geçen bir olay olduğunu duyurdu.

“OLAYIN KULÜBÜMÜZ İLE HİÇBİR İLGİSİ BULUNMAMAKTADIR”

İsmail Dikmenli Tesisleri'nde dün gerçekleşen olayın ardından Kastamonuspor 1966 Yönetiminin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “06/02/2018 tarihinde kulübümüz idari binasında gerçekleşen olay personel ile ilgili şahsın arasındaki meseleden çıkan tartışma esnasında ilgili şahsın silah ile ateş etmesi sonunda kulüp idari işler personeli ve tesadüfen olay yerinde bulunan futbolcumuz S.S., bacağından hafif şekilde yaralanmışlardır. Yaralanan futbolcumuz ve personelimiz devlet hastanesinde tedavi edilerek taburcu edilmişlerdir. Söz konusu olayın kulübümüz ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Olay tamamen şahıslar arasında bulunan meseleden dolayı kaynaklanmıştır. Sporcumuz ve personelimize karşı yapılan bu saldırıyı kınıyoruz. Kamuoyuna saygı ile duyururuz.” (Haber Merkezi) 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER