TEMA, Taşköprü İlçe Sorumlusu arıyor

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA), Taşköprü’de Gönüllü İlçe Sorumlusu arıyor.

  TEMA, Taşköprü İlçe Sorumlusu arıyorTürkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA), Taşköprü’de Gönüllü İlçe Sorumlusu arıyor.

TEMA, Taşköprü İlçe Sorumlusunda şu özellikleri arıyor: “TEMA Vakfı ufuk ve hedeflerini benimsemiş, tercihen 30 yaşından büyük olmalıdır. Aktif sorumlu yurttaş olarak, çevre sorunlarının çözümünde rol almak isteyen, gönüllü olarak TEMA Vakfı'nın Taşköprü'deki faaliyetlerini yürütecek ve TEMA Vakfı'nı temsil edebilecek olmalıdır. Okuyan, araştıran, çevre sorunlarına karşı duyarlı ve ilgili ilçede yürütülecek olan çevre aktivitelerinde etkin olarak yer alabilecek, çalışmalara zaman ayırabilecek, gönüllülerle birlikte ve ‘gönüllü olarak’ çalışmaktan keyif alan, TEMA Vakfı'nın değerleri doğrultusunda başta topraklarımız olmak üzere tüm doğal varlıkları koruma çalışmalarımızda bize gönüllü olarak destek verebilecek Taşköprü ilçe sorumlusu arıyoruz.”

Gönüllü adayları ise 18 Ekim 2020 tarihine kadar gonullutema.org.tr adresine fotoğraflı özgeçmişleriyle başvurması gerekiyor.

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER