Teknokent’i ziyaret eden Vali Avni Çakır - TEKNOKENT’İ ÇOK ÖNEMLİ GÖRÜYORUM

Vali Avni Çakır, Kastamonu Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kastamonu Teknokent A.Ş’yi ziyaret etti.

Teknokent’i ziyaret eden Vali Avni Çakır  - TEKNOKENT’İ ÇOK ÖNEMLİ GÖRÜYORUM

 Vali Avni Çakır, Kastamonu Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kastamonu Teknokent A.Ş’yi ziyaret etti.

Ziyarette Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Kastamonu Teknokent A.Ş. Genel Müdürü Prof. Dr. Kasım Yenigün’de katıldı.

Vali Avni Çakır’a, Teknokent ziyareti öncesinde Teknokent ile ilgili bir sunum yaptığı öğrenildi.

Ardından Vali Çakır, Rektör Topal ve beraberindeki heyet Teknokent binasında yer alan firmaları tek tek ziyaret etti.

Vali Avni Çakır, burada kısa bir konuşma gerçekleştirdi. İlerleyen zamanlarda Teknokent’in daha ciddi atılımlar gerçekleştireceğine inandığını söyleyen Çakır, “Teknokent’i çok önemli görüyorum. Bu gibi yapıları çeşitli vasıtalarla inceleme şansım da oldu. Kasım hocamız da burayla ilgili son derece kapsamlı bir sunum yaptı. Büyük bir heyecan duydum. Kastamonu’da da Teknokent’in olması değerli. Teknokent belli bir aşamayı geçmiş, kendisine moral da bulmuş, inşallah fiziki şartlarda iyileşmeyle beraber, süratli bir şekilde ciddi atılımlar gerçekleştirileceğine yürekten inanıyorum” dedi.

Firmalara da seslenen Vali Çakır; “Sizler öncüsünüz, ilk olmak da çok önemli. Aynı zamanda sizleri de cesaretlerinizden dolayı tebrik ediyorum. Hem bilginizden hem de cesaretinizden dolayı tebrik ediyorum. Çok keyifli bir gezi oldu. Başarılar diliyorum. Başta Rektör hocama ve tüm arkadaşlara teşekkürler. Bizler de her fırsatta bu aileye destek olmak için üzerimize düşen neyse yapacağız. Buradaki herkese bol kazançlar, bol icatlar, keyifli ve verimli çalışmalar diliyorum” diye konuştu. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2020, 09:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER