Müzik indir

26 Ocak 2021 Salı

Taziye ziyareti ortalığı karıştırdı

TAVADA TAVUK GÖNÜLLERi KAZANDI

Ülkemizin ve ilimizin gıda sektöründeki önde gelen markalarından olan Tavada Tavuk'un işletmecileri 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kahraman şehitlerimizin ailelerine ve gazilere gün boyu ücretsiz yemek verdi.

31 Ağustos 2016 Çarşamba 14:38
TAVADA TAVUK GÖNÜLLERi KAZANDI
 


Ülkemizin ve ilimizin gıda sektöründeki önde gelen markalarından olan Tavada Tavuk'un işletmecileri 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kahraman şehitlerimizin ailelerine ve gazilere gün boyu ücretsiz yemek verdi. Toprağı vatan yapan kahramanların aileleri ve her zaman minnet duyduğumuz gazilerimize sürprizler hazırlayan Tavada Tavuk ailesi, bu ülke için canını vermiş gövdesini siper etmiş yiğitleri unutmadığını da gösterdi. 
Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin daima yanında olan Belediye Başkanı Tahsin Babaş'ta Tavada Tavuk'un özel günde düzenlediği ve farkındalık yaratan etkinliğine katıldı. Tavada Tavuk ailesi 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın önemine değinerek her daim şehit aileleri ve gazilerin yanında olmayı sürdüreceklerini belirtti. Şehit aileleri ve gaziler Tavada Tavuk yetkililerine bu güzel jestlerinden ötürü teşekkür etti.         (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV