banner38

Müzik indir

banner46

banner47

06 Temmuz 2020 Pazartesi

TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN KADINLARA ÖZEL PROGRAM

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle, Kastamonu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Güray Koçak Toplantı Salonu’nda Kadınlar Günü programı düzenlendi. Programda konuşan Tarım ve Orman İl Müdürü Fatih Önlem, kadınların sadece 1 gün değil her gün hatırlanması gerektiğini vurguladı.

10 Mart 2020 Salı 11:37
 TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN  KADINLARA ÖZEL PROGRAM
 

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle, Kastamonu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Güray Koçak Toplantı Salonu’nda Kadınlar Günü programı düzenlendi.  Programda konuşan Tarım ve Orman İl Müdürü Fatih Önlem, kadınların sadece 1 gün değil her gün hatırlanması gerektiğini vurguladı.

Programın açılış konuşmasını yapan Tarım ve Orman İl Müdürü Fatih Önlem, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü diyoruz ama, sadece kadınlarımızı hatırlamak için 8 Mart’ı uygun bulmuyorum. Her günün Kadınlar Günü olduğunu hissederek yaşamalı ve sahiplenmeliyiz. Kadınlarımız kısaca başımızın tacıdır. Sonsuz sevginin, merhamet duygusunun, karşılıksız sevginin en güzel örneği kadınlarımızdır. Başta ailenin temel taşı, yuvanın kurucusu, yavrularına kol kanat geren cefakar varlıklardır. Kadınlarımız annedir. ‘Cennet anaların ayaklarının altındadır’ hadis-i şerifiyle kadınlarımız saygınlığını tescillemiştir. Kadınlarımız için çok değerli eğitimler hazırladık, teknoloji her geçen gün değişiyor. Her geçen gün yenileniyor, bizim de bu teknolojilerin gerisinde kalmamamız gerekiyor. Ayak uydurmayı da yapılan etkinlikler ve toplantılarla farkında olarak görerek, öğrenmek en güzelidir” ifadelerini kullandı.

Önlem’in konuşmasının ardından İŞGEM Müdürü Abdullah Burak Livan, gerçekleştirdiği sunum ile hem İŞGEM hakkında bilgi verdi, hem de e-ticaretin nasıl yapılması gerektiğini aktardı. Sosyal Hizmetler Uzmanı Eylem Aydın’da yaptığı sunum ile katılımcıları bilgilendirdi.

Tuğçe Yerdelen

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV