Tarih öğretmeninden yardım çağrısı!

Şanlıurfa’ya eşinin atanması nedeni ile 3 ay önce giden Kastamonulu tarih öğretmeni Zeyit Tığlı, eşinin görev yaptığı Ertuğrul Gazi İlkokulunda yoksul çocuklara yardımcı olmak adına instagram hesabından yardım çağrısında bulundu.

Tarih öğretmeninden yardım çağrısı!Şanlıurfa eşinin atanması nedeni ile 3 ay önce giden Kastamonulu tarih öğretmeni Zeyit Tığlı, eşinin görev yaptığı Ertuğrul Gazi İlkokulunda yoksul çocuklara yardımcı olmak adına instagram hesabından yardım çağrısında bulundu.
Şanlıurfa’da bulunduğu sürede Kastamonu’yu en iyi şekilde temsil ederek geleneklerimizi aktaracağını belirten Tığlı; “Eşimin okulunda kışın bu soğuğunda terliklerle çıplak ayakla veya yırtık ayakkabılarla gelen öğrencileri görünce çok etkilendim. Zeyit hoca profiliyle instagram’da ücretsiz ders verdiğim, notlar paylaştığım bir hesabım var. Hesabımda bu çocuklara yardımcı olmakla alakalı bir çağrı yaptım ve büyük rağbet oldu. Bugün bu çocukların bir bölümüne hediyelerini dağıttım ve mutlulukları ömür boyu unutulmayacak bir hatıra bıraktı bana. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle sosyal medya hayatımızın olmazsa olmazları arasında. Bizler sosyal medyayı iyi şekilde kullanarak birçok insanın hayatına mutluluk katabiliriz” dedi. 
(Haber Merkezi)
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2017, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER