banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
24 Mayıs 2019 Cuma

TALEPLERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Çatalzeytin ilçemizde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

25 Mayıs 2018 Cuma 10:59
TALEPLERİN  TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ


 Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Çatalzeytin ilçemizde ziyaret ve incelemelerde bulundu. Karadeniz, Yunus Emre İlkokulu girişinde Bozkurt Kaymakamı ve Abana Kaymakam Vekili Murat Acar, Çatalzeytin Kaymakam Vekili Muhammet Serdar Erdoğan, Abana Belediye Başkanı Altan Erdoğan ve Çatalzeytin Belediye Başkanı Musa İhsan Uğuz tarafından karşılandı.
Okula kazandırılan Z-Kütüphane'nin açılışını gerçekleştiren Vali Karadeniz'e İlçe Milli Eğitim Müdürü Sedat Ünal tarafından bilgi verildi. Daha sonra Şehit Engin Açıkgöz Çok Programlı Anadolu Lisesinde düzenlenen Abana-Çatalzeytin Muhtarları Toplantısı'na katılan Vali Karadeniz, muhtarlar ve vatandaşların taleplerini dinledi.
Karadeniz, yaptığı konuşmada, ikincisini gerçekleştirdikleri muhtarlar toplantısının hayırlı, uğurlu olmasını temenni etti.
Taleplerin takipçisi olacağını ifade eden Karadeniz, "Bir önceki toplantıda konuştuğumuz konuları ele aldık, hangi kurum ne yapmış onu değerlendirdik. İkincisini gerçekleştirdiğimiz toplantıda ele aldığımız konuların, sorun ve taleplerin de takipçisi olacağız" diye konuştu.
Grup yoların beton veya asfalt programına alınması, spor salonunun faaliyete geçirilmesi için gerekli çalışmaların yapılması, sel nedeniyle çöken yolların ve köprülerin yapılması, hayvan kesimleri ile ilgili sorunlar, sahil yolu projesi konusunda bilgi talebi, mevcut kütüphanenin açılması, doktor atamasının yapılması, yol kenarındaki tıkanan şarampollerin onarılması ve köye kato görevlendirilmesi gibi istek ve önerilerin görüşüldüğü toplantıda Vali Karadeniz, vatandaşların sorularını cevaplayarak, çözüm bulunması noktasında ilgili kurum amirlerine talimatlarda bulundu. Toplantıya, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Özbek, kurum ve bölge müdürleri, siyasi parti temsilcileri, iki ilçenin merkez, mahalle ve köy muhtarları ile vatandaşlar katıldı.
Vali Karadeniz, ziyaretleri kapsamında Duran Köyü’nde şehit babası Hasan Çelik ile ilçe merkezindeki ailelere ziyarette bulundu.
Semih Yüksel/Abana

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV