'Suyuna Sahip Çık Kastamonu' Taşköprü'de

Kastamonu Valisi Avni Çakır’ın ve eşi Bahar Çakır’ın koordinesinde yürütülen “Kastamonu Suyunu Koru” platformunun “Suyuna Sahip Çık Kastamonu” Projesi kapsamında Taşköprü ilçemizde seminer düzenlendi

'Suyuna Sahip Çık Kastamonu'  Taşköprü'de

Kastamonu Valisi Avni Çakır’ın ve eşi Bahar Çakır’ın koordinesinde yürütülen “Kastamonu Suyunu Koru” platformunun “Suyuna Sahip Çık Kastamonu” Projesi kapsamında Taşköprü ilçemizde seminer düzenlendi.

Taşköprü Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Kastamonu Valisi Avni Çakır’ın eşi Bahar Çakır, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mücahit Avkıran’ın eşi Nazan Avkıran, Kastamonu İl Emniyet Müdürü Necati Denizci’nin eşi Aliye Denizci, 5’inci Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanı Jandarma Albay Mehmet Çelik’in eşi Züleyha Çelik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Çenet’in eşi Ebru Çenet, Taşköprü Kaymakamı Çağral Partal’ın eşi Seval Partal, Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal’ın eşi Nebahat Çatal, Dr. Öğretim üyesi Gökçe Didar Değirmenci, İlçe jandarma Komutanı Yasin Bulut’un eşi Hicran Bulut ve İlçe Emniyet Müdürü Faruk Velioğlu’nu eşi Elif Velioğlu katıldı.

Protokol ilk olarak Şehit Murat Nar’ın ailesini ziyaret ederek, şehit annesi Nezaket Nar ile sohbet etti. Kastamonu’da Bahar Çakır’ın koordinasyonu ile yürütülen “Suyuna Sahip Çık Kastamonu” projesi ile su tüketiminde farkındalık yaratmak ve bilinçlendirmek için seminer verildi.

Daha sonra ilçenin tarihini ön plana çıkaran ve büyük önem arz eden Kent Tarihi Müzesi, Kuştepesi Cephanelik Parkı ve Köy-Üret Kadın Girişimciler Kooperatifi ziyaret edildikten sonra program sona erdi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER