Müzik indir

01 Mart 2021 Pazartesi

'Milletin cebinde para yok'

Site İş Hanı’ndaki iş yerleri satışa çıkıyor

YAPIMI İl Özel İdaresince yapılan ve bünyesinde İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü ve Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü bulunan modern iş hanı, geçtiğimiz günlerde hizmete girdi

21 Ocak 2021 Perşembe 10:49
Site İş Hanı’ndaki iş yerleri satışa çıkıyor
 

Site İş Hanı’ndaki iş yerleri satışa çıkıyor

YAPIMI İl Özel İdaresince yapılan ve bünyesinde İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü ve Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü bulunan modern iş hanı, geçtiğimiz günlerde hizmete girdi. Site İş Hanında mülkiyeti Özel İdare’ye ait 8 adet işyeri satışa çıkacak.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Çenet, konuyla ilgili olarak şunları kaydetti; “Site İş Hanı, şehrimizin yerel tarihi açısından çok önemli bir yere sahip. Yeni yüzüyle, yeni çehresiyle modern Kastamonu’ya kültürel, ekonomik ve estetik bir katkıda bulunmuştur. İş Hanımızda bilindiği gibi yakın zamanda İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü ve Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü de hizmete girmiştir. Şehrimizin bu güzide noktasında ilimize hem ticari hem de sosyal olarak katkı sağlayacağını düşündüğümüz İş hanımızda mülkiyeti İl Özel İdaresine ait olan 8 adet işyerinin satışı yapılacaktır. İş hanının bodrum katında ki otoparkı, zemin katı ve ikinci katındaki 22 m2 den 420 m2 ye kadar farklı büyüklüklerdeki işyerleri ayrı ayrı olmak üzere 2 Şubat 2021 Salı günü, saat 11.00’de Valilik İstiklal Yolu toplantı salonunda İl Encümeni tarafından yapılacaktır. Detaylı bilgi, ihale şartnamesi ve diğer evraklar İl Özel İdaresi Encümen Müdürlüğünden temin edilebilecektir. İlimizin her alanında gelişmesi kalkınması için yapılan yatırımların yine ilimizin hizmetine sunulması adına işyerlerinin satışının şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. (Bülten)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV