banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
15 Eylül 2019 Pazar

Sibel Uyan, kadınların güzelliklerine güzellik katıyor

“Kastamonu’da Sibel Uyan Rüzgarı Esecek” sloganıyla, İsmailbey Mahallesi Kışla Caddesi Taşçeşme Sokak Cevizli İş Merkezi’nde kadınların güzelliklerine güzellik katan Sibel Uyan, Ankara ve Trabzon’un ardından Kastamonu’da açtığı “Sibel Uyan Arf Of Beauty” bakım merkezi ile hizmet veriyor.

21 Mayıs 2019 Salı 13:44
Sibel Uyan, kadınların güzelliklerine güzellik katıyor
 

 

Kastamonu’da Sibel Uyan Rüzgarı Esecek” sloganıyla, İsmailbey Mahallesi Kışla Caddesi Taşçeşme Sokak Cevizli İş Merkezi’nde kadınların güzelliklerine güzellik katan Sibel Uyan,  Ankara ve Trabzon’un ardından Kastamonu’da açtığı “Sibel Uyan Arf Of Beauty” bakım merkezi ile hizmet veriyor.

Buz lazer, kalıcı makyaj, zayıflama paketi, çatlak giderme, ağda, cilt bakımı, el ve ayak sağlığı, manikür, pedikür, plazmapen, leke giderme, mezoterapi, dermaroller, hydrafacial, kilo kontrol, ipek kirpik, kirpik lifting, protez tırnak, kirpik perması, kaş-bıyık alımına kadar pek çok işlemin yapıldığını söyleyen “Sibel Uyan Arf Of Beauty”ın işletmecisi Uyan, “Asıl mesleğim kalıcı makyajdır. Hem uygulama yapıyorum hem de eğitmenim. Kalıcı makyaj insanların eksik kalan kısımlarını tamamlama işlemidir. Kaşı eksik ya da kaşın tamamlanması gereken kişilere 3D kıl tekniğiyle kalıcı makyaj yapıyoruz. Eyeliner, dipliner, dudak renklendirme işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Dudak simetrisi bozukluklarını belirginleştirmek isteyenlere yardımcı oluyoruz. Kemoterapisi geçirmiş kanser hastalarımıza ücretsiz işlem yapıyoruz. Engelli vatandaşlarımıza da tüm işlemleri ücretsiz yapıyoruz” dedi.

“EN ÖNEMLİ NOKTALARDAN BİRİ UZMAN”

En çok talep edilen uygulamaların başında cilt sorunları geldiğini ifade eden Uyan, “Cilt tedavilerinde biz çok başarılıyız. Kastamonu’da ciltteki lekelere daha fazla rastlıyoruz. Ciltler genelde kuru. Kuru ciltler lekeye müsait ciltler oluyor. Bilinçsizce yapılan kaşlar ve kaşsızlık sorunuyla da çok sık karşılaşıyoruz. Altın oran ölçümlerle kaşları ayarlıyoruz. Hastalığı olan, mantarlı tırnaklarda yahut tırnağı olmayan insanlar protez tırnak ile tırnağa kavuşuyor. Tüm işlemlerimiz özel cihazlarımız ve ürünlerimizle yapılıyor. Saç ekimi de gerçekleştiriyoruz. Saçları dökülmüş kişilere, saç kılı efektti yapıyoruz. En önemli noktalardan birisi de uzman. İşlemlerimiz dermatolog uzman tarafından yapılıyor. Uzmanım diyerek geçinen kişiler youtube’den izleyerek işlem yapıyor. Hanımlarımıza sesleniyorum; lütfen gittiğiniz yerlerde uzmanın eğitimini, sertifikasını sorun. Biz eleman alımı yaparken, sertifikalara ve bu sektördeki geçmişine baktık” diye konuştu.

 “KALİTEYİ UYGUN FİYATLA BULUŞTURUYORUZ”

Kendine bakım yaptıran kadınların ruhlarının da beslendiğini ifade eden Uyan, “30 yıl ve 40 yılda eskitilen bir ciltle bize gelenler ilk seansta yüzde 35’lik verim alıyor. Tepeden tırnağa güzelliklerine güzellik kattığımız kadınlar, iç dünyalarında da daha mutlu oluyorlar. Öncelikle kendine güvenleri artıyor. Hayata daha pozitif bakıyorlar. İnsanın kendine bakımı lükse giriyor. Ama biz kaliteyi uygun fiyatla buluşturuyoruz. Her kadının lazer epilasyona ve cilt bakımına ihtiyacı var. İnsanları dış dünyaya gösteren cilttir. Herkesin cildine özenli davranması, bakımlarını yaptırması gerekir. Genç kızlar kesinlikle yüzüne limon ve kolonya sürerek bakım yapmaya kalkmasın. Bakım yerine aksine cildi aside maruz bırakıyorlar” açıklamasında bulundu.

Tuğçe Yerdelen

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV