banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
23 Mayıs 2019 Perşembe

Seyahat Acentaları Birliği yetkilileri ile görüşen Tahsin Babaş’tan TÜRSAB'A KONAK SÖZÜ

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) yetkilileri ve Ankara'da faaliyet gösteren bazı turizm acentalarının sahipleri, geçtiğimiz hafta sonu Gölköy Yaşam Resort Genel Müdürü Ali Tekin’in daveti üzerine Kastamonu'ya geldi.

09 Ekim 2018 Salı 11:16
Seyahat Acentaları Birliği yetkilileri ile görüşen Tahsin Babaş’tan TÜRSAB'A KONAK SÖZÜ
 

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) yetkilileri ve Ankara'da faaliyet gösteren bazı turizm acentalarının sahipleri, geçtiğimiz hafta sonu Gölköy Yaşam Resort Genel Müdürü Ali Tekin’in daveti üzerine Kastamonu'ya geldi. Yerel rehberler eşliğinde il merkezi ve bazı ilçelerimizde incelemelerde bulunan heyet üyeleri, Kastamonu'ya yapılması planlanan konaklamalı tur organizasyonları için lokasyon belirleme çalışmaları yaptı. Gölköy Yaşam Resort Otel'de düzenlenen toplantıda heyet üyeleri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Tahsin Babaş ve AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Kastamonu'da turizmi geliştirmek ve ilimize özellikle yurt dışından daha fazla turist çekmek için neler yapılabileceği konularında fikir alışverişinde bulundular. 

BABAŞ'TAN TÜRSAB'A KONAK SÖZÜ

TÜRSAB'ın ülke turizmi açısından çok büyük bir öneme sahip olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, heyet üyelerine Kastamonu'ya düzenlemiş oldukları gezi programından dolayı teşekkür etti. Başkan Babaş, 
TÜRSAB'ın Kastamonu'ya bir temsilcilik kurması durumunda birlik yönetimine ücretsiz olarak bir konak tahsis edeceği sözünü verdi.

TURİZM ZABITA BİRİMİ KURULACAK

Toplantıda tur otobüslerinin şehir içinde yaşadıkları ulaşım problemine değinen bazı heyet üyeleri, bu konuda Babaş'tan yardım istedi. Tahsin Babaş ise, bu soru üzerine en kısa sürede kurulacak “Turizm Zabıta” birimiyle tur otobüslerinin şehir içindeki ulaşım sorununu ortadan kaldıracaklarını söyledi. 

BABAŞ VE ÜNLÜ'YE TEŞEKKÜR

Akşam saatlerinde başlayarak gece geç saatlere kadar süren toplantıda heyet üyelerinin talep ve şikayetlerini cevaplayarak sorunlara çözüm bulma noktasında önemli açıklamalarda bulunan Tahsin Babaş ve Doğan Ünlü'ye teşekkür eden heyet üyeleri, en kısa zamanda Kastamonu'ya özellikle yurt dışından tur organizasyonu düzenleme noktasında ellerinden gelen mücadeleyi vereceklerini ifade ettiler. 
Barış Kılınçkıran

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV