Sevgilioğlu’dan istişare değerlendirmesi

MÜSTAKİL Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kastamonu Şubesi tarafından geçtiğimiz hafta düzenlenen istişare toplantısı sonrası MÜSİAD Kastamonu Başkanı Ahmet Sevgilioğlu, bir değerlendirme açıklaması yaptı

Sevgilioğlu’dan istişare değerlendirmesi

MÜSTAKİL Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kastamonu Şubesi tarafından geçtiğimiz hafta düzenlenen istişare toplantısı sonrası MÜSİAD Kastamonu Başkanı Ahmet Sevgilioğlu, bir değerlendirme açıklaması yaptı.

Sevgilioğlu yaptığı açıklamada; “Birlik ve beraberlik ruhuyla, üyelerimiz arasındaki dayanışmayı geliştirmeyi hedeflediğimiz, beraber sorunları, sıkıntıları tartışarak, çözüm önerileri getirdiğimiz ve uzun sürediryapamadığımız ilk yüz yüze istişare toplantımızı 10 Temmuz 2021 günü yaptık. 21 yeni üyemizin eski üyelerimizle ve ticaretimizde paydaş olduğumuz bazı kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri ve temsilcileri ile tanışmalarını amaçladığınız toplantımızın sabahki bölümünde tanışma ve protokolümüzle değerlendirmeler yaptık. Öğleden sonraki oturumlarda ise Kastamonu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kasım Yenigün tarafından Kastamonu Teknokent ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı ve üniversite-iş dünyası işbirlikleri üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. TÜRKKEP İç Anadolu ve Batı Karadeniz Bölge Müdürü Murat Faruk Öztürk, E-İmza, E-Fatura, E-Arşiv ve E-Hizmetler hakkında bilgilendirme sunumu yaptı. Bereket Sigorta Samsun Bölge Müdürü Mustafa Sabah, MÜSİAD Genel Merkezimizin anlaşmasıile ilgili sigorta avantajlarını anlattı. MÜSİAD Kastamonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Mali Müşavir Nevzat Demiröz tarafından da 7326 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması hakkındaki kanun değişikliği ile ilgili bilgilendirmede bulunuldu. Verimli olarak geçtiğini gördüğümüz istişare toplantımıza katılarak bizleri yalnız bırakmayan  Valimiz Avni Çakır, AK Parti Kastamonu Milletvekili  Metin Çelik, İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal, Kastamonu Üniversitesi Rektör Yardımcısı  Prof. Dr. Kasım Yenigün, AK Parti İl Başkanı  Doğan Ünlü, İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı  Aziz Ayrancı, İl Müftümüz  Mustafa Bilgiç, SGK İl Müdürü  Zafer Şimşek, Vakıflar Bölge Müdürü  Erdal Pınar, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü  Selahattin Emirsüleymanoğlu, Belediye Meclis Üyesi Zeki Kebeci, Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Türk Kızılay Kastamonu Şube Başkanı  Sabit Tavil, THK Kastamonu Şube Başkanı Mücahit Dağdelenoğlu, İYC Kastamonu Şube Başkanı ve Milli İrade Platformu Dönem Sözcüsü Mehmet Uyanık, Özel Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı  Recep Dinler, Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli İmam Hatibi Asım Muhtalip Kısa ile programımıza katılan ve toplantımızı haberleştiren tüm basın mensuplarımıza, üyelerimiz ve Genç MÜSİAD’a teşekkür ederim. Ayrıca başka programları dolayısı ile katılamayan ve mesajlarını gönderen CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, CHP İl Başkanı  Hikmet Erbilgin‘e şükranlarımı sunarım” dedi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER