SDF Grup, yatırımlarını büyütmeye devam ediyor

Türkiye'de çiftçilerin en güvendiği markalar arasında yer alan Same Deutz Fahr Grup (SDF), ülkemizdeki yatırımlarını genişletmeye devam ediyor.

SDF Grup, yatırımlarını büyütmeye devam ediyor
banner72

Kastamonu'da da Hacımahmutoğulları Otomotiv aracılığıyla çiftçilere hizmet veren grup, son olarak Balıkesir Bandırma'da açacağı fabrikayla birlikte üretimlerini arttırmayı hedefliyor.

Dünyanın en önemli traktör üreticileri arasında yer alan SDF Grup, 2013 yılında başladığı Türkiye'deki yatırımlarını emin adımlarla güçlendiriyor. SDF Grup, 2022 yılında hizmete açmayı planladığı 210 bin metrekarelik fabrikaları için geri sayıma başladı.

“ÇİFTÇİMİZE DAHA KALİPTELİ VE KAPSAMLI HİZMET SUNACAĞIZ”

Kastamonu'da yetkili satış noktası olan ve 1983 yılında Mehmet Mahmutoğlu tarafından kurulan Hacımahmutoğulları firması da sektör içindeki yenilikleri yakından takip ederek ticaret hayatında emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hacımahmutoğulları Otomotiv Sahibi Murat Mahmutoğlu; “2013 yılından bu tarafa yatırımlarını devam ettiren SDF Grup, 2022’de yeni fabrikasını açarak değerli çiftçilerimize daha kaliteli ve kapsamlı hizmet verecek” dedi. (CNGHaber.com)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER