Sanayicimizin yanındayız

AK Parti Merkez İlçe Yönetimi, bir yandan 'hayırlı olsun' ziyaretlerini kabul ederken, diğer yandan da şehrin dinamiklerine yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Merkez İlçe Başkanı Faruk Özdemir ve bazı Yönetim Kurulu Üyeleri, kurulduğu 1976 yılından bu tarafa Kastamonu ekonomisine büyük katkılar sunan SFC Entegre Orman Ürünleri Fabrikası'nı ziyaret etti.

Sanayicimizin yanındayız

     AK Parti Merkez İlçe Yönetimi, bir yandan 'hayırlı olsun' ziyaretlerini kabul ederken, diğer yandan da şehrin dinamiklerine yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.
Merkez İlçe Başkanı Faruk Özdemir ve bazı Yönetim Kurulu Üyeleri, kurulduğu 1976 yılından bu tarafa Kastamonu ekonomisine büyük katkılar sunan SFC Entegre Orman Ürünleri Fabrikası'nı ziyaret etti.

FARUK ÖZDEMİR: 
YATIRIMCILARIMIZIN 
HER DAİM YANINDAYIZ

SFC Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu ile Hammadde Tedarik Müdürü Şaban Çemek tarafından karşılanan AK Parti heyeti, ziyarette fabrika çalışmaları hakkında Gülmaoğlu ve Çemek'ten bilgi aldılar. SFC'nin bölge ekonomisine olan katkısına dikkat çeken Merkez İlçe Başkanı Özdemir: "Yüzde 65’e yakını ormanlarla kaplı olan Kastamonu'muzda, birçok firmanın hammadde ihtiyacını karşılayarak, hem doğal döngüsünü sağlıklı bir şekilde muhafaza edip sürdürmekte, hem il, hem de ülke ekonomisine büyük destek sağlayarak katma değer yaratan SFC'yi ziyaret ediyoruz. Bugün Kastamonu'da kim ile konuşursak konuşalım bir yakınının kesinlikle SFC'de veya Kastamonu Entegre'de çalıştığını görürüz. Biz bu kuruluşlarımızın kıymetini iyi bilenlerdeniz. Her zaman için de sanayicimizin yanındayız" dedi.

“BABAM DA SFC'DEN GEÇTİ”

Babasını 1986 yılında kaybettiğini hatırlatan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Faruk Özdemir, “Babam da 1984-1986 yıllarında SFC'de çalıştı. Dolayısıyla bizler de SFC'nin ekmeğini yiyenlerdeniz. SFC ailesine çalışmalarında başarı diliyorum” şeklinde konuştu.

GÜLAMOĞLU'NDAN TEŞEKKÜR

SFC Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu ise, "Bu tür ziyaretler her zaman için biz sanayicilere moral oluyor. Gördüğümüz kadarıyla genç bir kadro Ak Parti Merkez İlçe'de görevde. Kastamonu için bir ve beraber olma mecburiyetimiz var. Bizler de SFC ailesi olarak sizlere çalışmalarınız da başarı diliyoruz” dedi.  
AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu'nun SFC ziyaretine Başkan Faruk Özdemir'in yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Nail Okay, Çetin Taşçıoğlu, Şevki Karagöz, Erkan Hüsemoğlu, Halil Acar, İzzet Serhat Köylü ve Mehmet Ali Tekeci de katıldı. 
(Haber Merkezi)
Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER