banner38

banner46

banner47

31 Mayıs 2020 Pazar

Sağlık için yürüdüler

Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında sağlık için "Beraber Yürüyelim" sloganı ile 3’ten 93’e her yaştan vatandaşın katılımıyla yürüyüş gerçekleştirildi. Olukbaşı Şehitler Anıtı’ndan başlayan yürüyüş Cumhuriyet Meydanı’na sona erdi.

23 Eylül 2019 Pazartesi 09:43
 Sağlık için yürüdülerAvrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında sağlık için "Beraber Yürüyelim" sloganı ile 3’ten 93’e her yaştan vatandaşın katılımıyla yürüyüş gerçekleştirildi. Olukbaşı Şehitler Anıtı’ndan başlayan yürüyüş Cumhuriyet Meydanı’na sona erdi.

Yürüyüşte, bu yıl “Beraber Yürüyelim” sloganının benimsendiği Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında, şehirlerde motorize trafiğin kısıtlanması, çevreci ulaşım alternatiflerinin geliştirilmesi, toplumsal yaşam alanlarının daha sağlıklı ve hareketli hale getirilerek düzenlenmesi, sağlıklı ve aktif yaşama/yaşlanma politikalarının desteklenmesi amacı ile farkındalık oluşturulması amaçlandı.

Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında sağlık için "Beraber Yürüyelim" sloganı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu himayeleri ve Kastamonu Gençlik ve Spor il Müdürlüğü’nün koordinesinde gerçekleştirilen yürüyüşe Vali Yaşar Karadeniz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak’ın yanı sıra çok sayıda kurum müdürü ve vatandaşlar katıldı.

Anahtar Kelimeler: Sağlık Için Yürüdüler

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV