'Sabiha Gökçen uçuşları başlatılmalı'

MEMUR-SEN İl Başkanı İrfan Bakır, haftanın belirli günlerinde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yani Anadolu yakasından da uçak seferlerinin gerçekleşmesi gerektiğini söyledi

'Sabiha Gökçen uçuşları başlatılmalı'

MEMUR-SEN İl Başkanı İrfan Bakır, haftanın belirli günlerinde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yani Anadolu yakasından da uçak seferlerinin gerçekleşmesi gerektiğini söyledi.

   İrfan Bakır, beraberinde Ulaştırma Memur-Sen Başkanı Metin Tiraki, Kültür Memur-Sen Başkanı Ali Göçmen ve Genç Memur-Sen İl Başkanı Vahit Kıldıroğlu ile birlikte Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) hizmet binasını ziyaret etti.

   Ziyaret nedeniyle Memur-Sen ailesine teşekkürlerini ileten KGC Başkanı Erkan Yılmaz, çalışmaları ve yerel basının sorunlarına ilişkin heyeti bilgilendirdi.

   Memur-Sen İl Başkanı İrfan Bakır ise ziyarette yaptığı konuşmada çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. Kastamonu Havalimanı’nın önemine vurgu yapan İrfan Bakır, İstanbul’un Anadolu yakasından Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan da Kastamonu-İstanbul karşılıklı uçak seferlerinin mutlaka olması gerektiğini söyledi. Bakır, bu noktada yürütülecek her türlü çalışmaya Memur-Sen ailesi olarak tam destek vereceklerini de kaydetti.

   Ulaştırma Memur-Sen Başkanı Metin Tiraki ise: “Değerli başkanımız Erkan Yılmaz ve yönetim kuruluna bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakaları nedeniyle Memur-Sen ailesi olarak teşekkürlerimizi sunarız. Bizlerin her daim sesi olan güzide basın mensuplarımıza çalışmalarında başarı diliyoruz. İrfan Bakır başkanımızın da dediği gibi Sabiha Gökçen’den Kastamonu seferlerinin başlatılması yönünde halkımızdan büyük bir talep var. Bu uçuşların kısa sürede başlatılmasını ümit ediyoruz” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER