banner38

Müzik indir

banner46

banner47

09 Temmuz 2020 Perşembe

PTT 179 yaşında

Kastamonu PTT Başmüdür Vekili Mustafa Kemal Serdar Bozkurt, PTT’nin kuruluşunun 179. Yıldönümü nedeniyle bir basın bildirisi yayınladı.

22 Ekim 2019 Salı 10:08
 PTT 179 yaşında
 


Kastamonu PTT Başmüdür Vekili Mustafa Kemal Serdar Bozkurt, PTT’nin kuruluşunun 179. Yıldönümü nedeniyle bir basın bildirisi yayınladı.

Bozkurt, “1840 yılından bu yana kesintisiz bir şekilde halkımızın hizmetinde bulunan kuruluşumuz, 23.10.2019 tarihi itibariyle 179 başarılı yılı geride bırakmanın haklı ve onurlu gururunu yaşamaktadır. Çağdaşlaşmanın  gereği olarak her geçen gün gelişerek hizmet vermeye tüm şevkimizle devam etmekteyiz” dedi.

Başmüdürlük sorumluluk sahasında, 37 ATM ile otomasyona açık 20 merkez, 11 şube, 1 Mobil Şube ve 1 acente olmak üzere 33 iş yerinde toplam 225 çalışanla PTT hizmetlerinin verildiğini ifade eden Bozkurt, şu açıklamayı yaptı: “Hizmetlerimizi ana başlıklar altında sıraladığımızda; Kurye, Kargo, Turpex (Yurtdışı Koli) Birleşik Posta, Mektup, Elektronik Mektup, Posta Katı, Telgraf ve E-Telgraf, Basılı Evrak Kabul ve Teslimi ile Kapıdan Kapıya Teslim Hizmetleri, Yurt içi, Yurt Dışı Havale ve Çek Kabulü Ödemesi (TL, Döviz) Posta Çeki Yatırılması, Çekilmesi, Aktarma ve İnteraktif İşlemler, Western Union ve Döviz Bozma İşlemleri, Emekli Maaş ve Sosyal Yardım Ödemeleri, Anlaşmalı bankaların kredi kartı, Bireysel Kredi tahsilatları, Türk Telekom, GSM şirketleri, Kargaz, Tedaş, Su fatura tahsilatları, Bankalarla Yapılan Protokoller Gereğince Kredi İşlemleri, Sigortacılık İşlemleri, Kişisel Pul Basımı, KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) PTTCell, HGS işlemleri yapmakta ve Türkiye’nin Milli Pazar Yeri olan e-PttAVM platformu ile e-ticaret alanında da yerini almaktadır.

Halkımıza sunmakta olduğumuz hizmet çeşitliliğimiz gelişen teknolojiye paralel olarak gün geçtikce artmakta ve halkımıza hizmetin en iyisini sunma noktasında öncü bir kurum olmak için adım adım ilerlemekteyiz. Kamunun memnuniyetini arttırmak için eğitimli personel ve teknoloji ile desteklenmiş çalışmalarımız da kesintisiz ve kararlı bir şekilde sürmektedir. Hizmetlerimiz sunulurken vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamamaları, iş yerlerimizde rahat etmeleri ve kolaylıkla ulaşabilmeleri için iş yerlerimiz ana yollar üzerinde konumlandırılmış, sayıları arttırılmış ve binalarımız yenilenerek modernize edilmiştir.

Kuruluşumuz, halkımıza sunulan hizmet kalitesini yükseltmek adına her geçen gün kendini yenileyerek, gelişen teknolojiye paralel olarak hizmetlerimizin kalitesini, dolayısı ile müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik eğitimlili personel ve teknoloji ile desteklenmiş çalışmalarını sürdürmektedir.

Yapılan ve yapılacak olan çalışmalarımızın asıl gayesi; Posta, Banka, Kargo ve Lojistik alanlarında yetkin personel ile etkin hizmet sunan öncü kuruluş olma ve böylece ülkemizin 2023 vizyonunda başarılı ve istikrarlı bir kurum olarak yerini almasını sağlamaktır.

Bugüne kadar kendimizle rekabet edecek  kadar yaptığımız hizmetler, bundan sonra yapacaklarımızın habercisi niteliğindedir. Tüm dünyada haberleşme, iletişim ve lojistik alanında yaşanmakta olan hızlı gelişmeleri aynı anda takip ederek uygulamaya koymayı hedefleyen bir kurum olarak 179 yıllık tecrübenin verdiği güvenle hep birlikte kuruluşumuzu daha da ileriye taşımanın gayreti içerisinde olacağız. Kuruluşumuza verilen değer ve teveccühten dolayı teşekkürlerimizi arz ederiz.” (Haber Merkezi)

Anahtar Kelimeler: PTT 179 Yaşında

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV