banner29
24 Mart 2019 Pazar

Platin Global 100 Ödülleri açıklandı Kastamonu Entegre, Uluslararası Ticaretin Öncüleri Sıralamasında Sektöründe birinci oldu

Hayat Holding’in çok uluslu iki büyük grubundan biri olan Kastamonu Entegre, sektörel araştırmalarda gösterdiği başarılarla ön plana çıkmaya devam ediyor. Şirket son olarak Platin Dergisi’nin “Endüstri 4.0” temasıyla gerçekleştirdiği “Global 100 Ödülleri”nde, uluslararası arenada ülkeyi başarıyla temsil eden şirketler arasında sektöründe birinci oldu. “Global 100 Ödülleri”, Türkiye’nin ihracat ve yurt dışı tanıtım şampiyonlarına hak ettiği değeri vermek, örnek uygulamalarının ve üstün başarılarının Türk iş dünyasına rol model olmasını sağlamak ve farklı platformlarda markaların gelişimini desteklemek amacıyla veriliyor. Kastamonu Entegre, uluslararası ticarette Türkiye’ye en çok katkı sağlayan yüz firmanın bulunduğu genel sıralamada ise 27. sırada yer aldı.

01 Kasım 2018 Perşembe 10:41
Platin Global 100 Ödülleri açıklandı   Kastamonu Entegre, Uluslararası Ticaretin  Öncüleri Sıralamasında Sektöründe birinci oldu

 

Hayat Holding’in çok uluslu iki büyük grubundan biri olan Kastamonu Entegre, sektörel araştırmalarda gösterdiği başarılarla ön plana çıkmaya devam ediyor. Şirket son olarak Platin Dergisi’nin “Endüstri 4.0” temasıyla gerçekleştirdiği “Global 100 Ödülleri”nde, uluslararası arenada ülkeyi başarıyla temsil eden şirketler arasında sektöründe birinci oldu. “Global 100 Ödülleri”, Türkiye’nin ihracat ve yurt dışı tanıtım şampiyonlarına hak ettiği değeri vermek, örnek uygulamalarının ve üstün başarılarının Türk iş dünyasına rol model olmasını sağlamak ve farklı platformlarda markaların gelişimini desteklemek amacıyla veriliyor. Kastamonu Entegre, uluslararası ticarette Türkiye’ye en çok katkı sağlayan yüz firmanın bulunduğu genel sıralamada ise 27. sırada yer aldı.   

Yüksek ürün kaliteleri ve nitelikli iş güçleri sayesinde mevcut ihracat hacimlerini her yıl süratle artırma kabiliyetine sahip olduklarını ifade eden Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, “İç pazarda ve ihracat faaliyetlerinde yıllardır liderliğimizi koruyor, sektörel araştırmalarda ön sıralarda yer almanın gururunu yaşıyoruz. Bugün yurt içi ve yurt dışı tesislerimizden yaklaşık 100 ülkeye ihracat gerçekleştiren şirketimiz, uluslararası arenada ülkemizi gururlar temsil etmeye ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam edecek” dedi.
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV