Paylaşım yarışı!

SİYASİLER, AFET BÖLGESİNDE YÜZLERCE FOTOĞRAF PAYLAŞTI…

Paylaşım yarışı!

11 Ağustos'ta Bozkurt başta olmak üzere sahil ilçelerimizde gerçekleşen sel felaketi sonrasında birçok siyasetçi bölgeye akın ederken, bölgedeki gelişmeleri vatandaşlara aktarmak adına da sıkça paylaşım yapıldı. Afetin boyutunun gözler önüne serilmesi bakımından ilk paylaşımlar önem arz etse de, genel merkezden ve devlet erkanından gelen bürokrat ve siyasetçileri ağırlayan yerel siyasetçilerimiz, kısa sürede onlarca fotoğraf paylaştı.

MİLLETVEKİLİ ÇELİK ZİRVEDE

11 Ağustos itibariyle 'Afet bölgesinde çekilen' fotoğraf sayısına bakıldığında AK Parti Milletvekili Metin Çelik, paylaştığı 700 fotoğrafla zirvede yer alıyor. AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü ise 610 fotoğrafla ikinci sırada bulunuyor.  CHP Milletvekili Hasan Baltacı ise afet bölgesinden 72 fotoğraf paylaşırken, CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin de 40 fotoğraf paylaştı.Diğer taraftan da MHP İl Başkanı Emin Çınar da 63 fotoğrafla, en az fotoğraf paylaşan siyasetçiler arasında yer alıyor.

Partilerin resmi sayfalarına bakıldığında ise AK Parti İl Başkanlığı’nın 400, CHP İl Başkanlığı’nın 72, MHP İl Başkanlığı’nın116, İYİ Parti İl Başkanlığı’nında 15 fotoğraf paylaştığı ortaya çıktı. (Burak Yamukoğlu)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER