Pakdemirli, protokolle buluştu

İlimize bir program çekimi için gelen Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, geçtiğimiz akşam protokol üyeleriyle buluştu

Pakdemirli, protokolle buluştu

İlimize bir program çekimi için gelen Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, geçtiğimiz akşam protokol üyeleriyle buluştu.   Vali Avni Çakır, AK Parti Milletvekili Metin Çelik, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, İGM Başkanı Güray Parçal, Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar'ın da bulunduğu heyet; Pınarbaşı ilçemizde Bakan Pakdemirli'yle bir araya gelerek, istek ve taleplerini iletti.

İl Başkanı Ünlü, yaptığı açıklamada, ''Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli'yi şehrimizde ağırlıyoruz. İlimizin tanıtımına katkı sağlayacak bir program çekimi vesilesiyle Pınarbaşı ilçemizi ziyaret eden Sayın Bakanımıza ilimizle ilgili istek ve taleplerimizi sıcak bir diyolog içinde iletme fırsatı bulduk. İnşallah Sayın Bakanımız kısa süre içerisinde resmi bir program çerçevesinde tekrar şehrimizde olacaklar. İlimiz için gösterdikleri ilgi, duyarlılık ve desteklerinden ötürü Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli'ye şükranlarımı sunuyorum'' ifadelerine yer verdi.

AK Parti Milletvekili Metin Çelik ise, ''Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli ile bir program çekimi için geldiği Pınarbaşı’mızda ilimizle ilgili konularda istişarelerde bulunduk. Sayın Bakanımız inşallah en kısa sürede ilimize resmî ziyarette bulunacağını söyledi. Kendisine Kastamonu’muza verdiği destekler nedeniyle teşekkür ediyorum'' diye açıklama yaptı. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER