Öznur Çalık’tan Cem Sultan Bedesteni’ne tam not KASTAMONU’NUN VİTRİNİ NİTELİĞİNDE

‘Sosyal Politikalarda Gönül Adımları’ programı kapsamında ilimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sosyal Politikalar Başkanı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, yemek programı için gittiği Tarihi Cem Sultan Bedesteni’ne hayran kaldı. Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen yemek programında konuşan Çalık; “Kastamonu’nun yeri bizim için bir başka. Tarihi ve kültürel zenginlikleri bakımından birçok ilimizin çok üzerinde bir şehir. Şuanda içerisinde bulunduğumuz Tarihi Cem Sultan Bedesteni’de bu güzide eserlerin başında geliyor. Burada gerçekten çok farklı bir atmosfer var. Bu göz alıcı eserin ayağa kaldırılıp turizme kazandırılmasında emeği geçen herkesi kutluyorum. Burası Kastamonu’nun vitrini niteliğinde. Kastamonu’ya şehir dışından ve yurt dışından gelen herkesin burayı görüp, bu farklı havayı mutlaka soluması lazım” diye konuştu.

Öznur Çalık’tan Cem Sultan Bedesteni’ne tam not KASTAMONU’NUN VİTRİNİ NİTELİĞİNDE

 

‘Sosyal Politikalarda Gönül Adımları’ programı kapsamında ilimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sosyal Politikalar Başkanı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, yemek programı için gittiği Tarihi Cem Sultan Bedesteni’ne hayran kaldı. Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen yemek programında konuşan Çalık; “Kastamonu’nun yeri bizim için bir başka. Tarihi ve kültürel zenginlikleri bakımından birçok ilimizin çok üzerinde bir şehir. Şuanda içerisinde bulunduğumuz Tarihi Cem Sultan Bedesteni’de bu güzide eserlerin başında geliyor. Burada gerçekten çok farklı bir atmosfer var. Bu göz alıcı eserin ayağa kaldırılıp turizme kazandırılmasında emeği geçen herkesi kutluyorum. Burası Kastamonu’nun vitrini niteliğinde. Kastamonu’ya şehir dışından ve yurt dışından gelen herkesin burayı görüp, bu farklı havayı mutlaka soluması lazım” diye konuştu. 
Yemek programına katılan AK Parti Milletvekili Metin Çelik, Belediye Başkanı Tahsin Babaş ve AK Parti İl Başkanı Halil Uluay’da kendileriyle ve Kastamonu meseleleri ile yakından ilgilenen Öznur Çalık’a teşekkür etti. 
(Haber Merkezi)
Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2017, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER