Özel İdare'nin kadrosu güçleniyor

2020 yılı KPSS ile İl Özel İdaresi bünyesine atanan 1 Adet Muhasebeci, 2 Adet Bekçi, 1 Adet Şoför, 2 Adet Hizmetli aday memurlar almış oldukları “Hazırlayıcı Temel Eğitim” sonunda girmiş oldukları sınavlarda başarılı olup, Vali Avni Çakır tarafından asalet tasdiklerinin onaylanması sonrasında yeminlerini ederek asil memurluğa geçti

Özel İdare'nin kadrosu güçleniyor

 

Özel İdare'nin kadrosu güçleniyor

 

2020 yılı KPSS ile İl Özel İdaresi bünyesine atanan 1 Adet Muhasebeci, 2 Adet Bekçi, 1 Adet Şoför, 2 Adet Hizmetli aday memurlar almış oldukları “Hazırlayıcı Temel Eğitim” sonunda girmiş oldukları sınavlarda başarılı olup, Vali Avni Çakır tarafından asalet tasdiklerinin onaylanması sonrasında yeminlerini ederek asil memurluğa geçti.

İl Özel İdaresi toplantı salonunda yapılan yemin törenine Genel Sekreter İbrahim Çenet, Genel Sekreter Yardımcısı H.İbrahim Sanık ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yasemin Kethüda katıldı.

Yemin töreni sonrası tüm memurları tebrik eden Genel Sekreter Çenet, yaptığı konuşmada; ''Yemin ederek asil memur olan tüm mesai arkadaşlarımıza önlerindeki uzun çalışma hayatlarında başarılar diliyorum. Az önce etmiş olduğunuz yeminde belirtildiği üzere 'Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını milletin hizmetinde olarak tarafsız ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak uygulayacağıma' diye söz verdik. Bundan sonra bu yemindeki ilkeler ışığında söz verdiğimiz gibi memuriyet hayatımızın en son gününe kadar bu ilkelere bağlı çalışmaya devam edeceğiz. Bugün yemin ederek büyük İl Özel İdaresi ailesine adımınızı attınız. Bu kurumda çalışmanın farkını ve ayrıcalığını mesleğinizde ilerledikçe daha da iyi anlayacaksınız. Bu vesile ile aramıza yeni katılan tüm memur personelimize hayırlı olsun dileklerimizle ailemize hoş geldiniz değer kattınız diyorum'' dedi. (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2021, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER