OSB yönetiminden sanayicilere ziyaret

Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Enüs Koç, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Ahmet Dereli, Ali Sakallıoğlu, Mert Kırmızı ve Salih Huzuroğlu ile birlikte OSB bünyesinde faaliyet gösteren sanayicileri ziyaret etti

OSB yönetiminden sanayicilere ziyaret

Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Enüs Koç, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Ahmet Dereli, Ali Sakallıoğlu, Mert Kırmızı ve Salih Huzuroğlu ile birlikte OSB bünyesinde faaliyet gösteren sanayicileri ziyaret etti.

Önümüzdeki hafta gerçekleşecek mali genel kurul ve yürütülen çalışmalar hakkında sanayicileri bilgilendiren OSB Başkanı Enis Koç ve yönetim kurulu üyeleri, sanayicilerin taleplerini de dinlediler.

Ziyaretlerin ardından kısa bir değerlendirme de bulunan Başkan Enis Koç: “Ülkemizi ve güzel Kastamonu’muzu el birliği ile kalkındıracağız. Omuz omuza yürüyeceğiz ve tüm enerjimizi üretime vererek çok daha güçlü bir ülke ve Kastamonu olmak için daha fazla çalışacağız. İnşallah önümüzdeki süreçte Kastamonu OSB’den çok daha güzel gelişmeleri kamuoyu ile paylaşacağız” diye konuştu. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER