ORTAK HEDEFİMİZ HALKIMIZA HİZMET ETMEKTİR

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Galip Vidinlioğlu, Türkiye Muhtarlar Derneği Kastamonu Şubesi ile Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu'na bağlı Kastamonu Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek 'Muhtarlar Günü'nü kutladı

ORTAK HEDEFİMİZ HALKIMIZA HİZMET ETMEKTİR

 

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Galip Vidinlioğlu, Türkiye Muhtarlar Derneği Kastamonu Şubesi ile Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu'na bağlı Kastamonu Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek 'Muhtarlar Günü'nü kutladı.

‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ nedeniyle ilk ziyaretini Türkiye Muhtarlar Derneği Kastamonu Şubesi'ne gerçekleştiren Başkan Vidinlioğlu’nu, Dernek Başkanı Ahmet Şatırgil ve diğer üyeler karşıladı. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, belediye ve muhtarların karşılıklı istişare ve koordinasyon içerisinde çalıştığına vurgu yapıldı.

Türkiye Muhtarlar Derneği Kastamonu Şubesi ziyaretinin ardından Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu'na bağlı Kastamonu Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Yapıcıoğlu ve yönetimi ile görüşen Başkan Vidinlioğlu, “Ortak hedefimiz halkımıza hizmet etmektir. Bizler de bu yolda muhtarlarımız ile bir bütün halinde çalışıyoruz" diyerek tüm muhtarların gününü kutladığını ifade etti.

Muhtarlar, ziyaret ve yapılan hizmetlerden duyulan memnuniyeti ifade ederek Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu’na teşekkür etti. Kastamonu MHP İl Başkanı Emin Çınar’ın da eşlik ettiği ziyaretler, çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

MUHTARLARIMIZ SAYESİNDE HALKA DAHA HIZLI ULAŞIYORUZ

Merkez Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Hakan Çölez ve beraberindeki üyeler ise Belediye Binasına gelerek Belediye Başkanı Op. Dr. Galip Vidinlioğlu’na nezaket ziyaretinde bulunurken, Başkan Vidinlioğlu ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi ve şu ifadelere yer verdi; “Kastamonu Belediyesi sınırları içerisinde kalan her bölgemize hizmet götürüyoruz. Yıllık çizelgemizde planladığımız akışa göre bütün mahallelere gerekli yatırımları yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Sizlerle görüş alışverişi yapmak, belediyemiz için çok önemli. Sizlerin görüşleriyle vatandaşlarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet götürebiliyoruz." (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER