Orta Doğu heyeti Kastamonu’da

Orta Doğu heyeti Kastamonu’nun da aralarında bulunduğu 8 vilayete teknik gezi gerçekleştirecek.

Orta Doğu heyeti Kastamonu’da
banner72

  

Orta Doğu heyeti Kastamonu’nun da aralarında bulunduğu 8 vilayete teknik gezi gerçekleştirecek. İstamonu Fuarcılık tarafından 27-30 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek Batı Karadeniz Turizm Tanıtım ve İş Birliği Fuarıyla bölgeye ilgi duyan heyetin bugün Kastamonu’da olması bekleniyor.

İstamonu Fuarcılık Şirketi’nin koordinesinde 16 Ocak’ta Kastamonu’da başlayacak, Bartın, Bolu, Çankırı Düzce, Karabük, Sinop ve Zonguldak illerini kapsayan 1 haftalık programla bölgeye özel gezi düzenlenecek.

Programa dünya genelinde yaklaşık 8 milyon öğrenciyle etkileşim ve iletişim halinde olan Uluslararası Üniversiteler Birliği’nin Başkanı Prof. Dr. Muhammed Hayır Al Ğabbani, Türkiye yurt dışından alım heyetleri notasında çok sayıda yatırımcı getiren Londra merkezli turizm şirketinin sahibi MohammadQawasmi, ChirazBhirQawasmi ile Orta Doğu turizm planlayıcılarına hizmet veren MKC Group'un Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kızılboğa, İstamonu Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karadeniz, İstamonu Fuarcılık Yönetim Kurulu Üyesi Gözde Yüksel ve BAKAF Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Ömer Kızılboğa’nın yanı sıra analizciler de katılacak. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2018, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER