banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
17 Şubat 2019 Pazar

Orman Genel Müdürlüğü’ne Ahşap Fuarı daveti

SFC Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu ile SFC Hammadde Tedarik Müdürü Şaban Çemekoğlu, Orman Genel Müdürlüğü tarafından Ankara'da düzenlenen toplantıya katıldı.

30 Temmuz 2018 Pazartesi 09:07
  Orman Genel Müdürlüğü’ne  Ahşap Fuarı daveti


SFC Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu ile SFC Hammadde Tedarik Müdürü Şaban Çemekoğlu, Orman Genel Müdürlüğü tarafından Ankara'da düzenlenen toplantıya katıldı.

Orman ürünleri işleyen sektör temsilcilerinin bir araya geldiği toplantıya, bu yıl Eylül ayında gerçekleştirilecek Kastamonu Ahşap Fuarı damgasını vurdu. Fuar hakkında katılımcıları bilgilendiren Ömer Gülamoğlu, Orman Genel Müdürlüğü yetkililerini ve orman ürünleri işleyen sektörlerin temsilcilerini Kastamonu'ya davet etti.

OGM'DEN TAM DESTEK

Orman Genel Müdürlüğü yetkilileri, bugüne kadar Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü olarak gerçekleşen katkı ve desteği bundan böyle de vermeye hazır olduklarını dile getirdiler. Fuarı toplantı gündemine taşıyan Gülamoğlu ve Çemekoğlu'na teşekkür eden Orman Genel Müdürlüğü yetkilileri, Kastamonu Ahşap Fuarı açılışına katılmayı arzuladıklarını da dile getirdiler. Gülamoğlu, bu gelişmenin ardından yetkililere teşekkürlerini iletti.

"HEDEF; HAMMADDE İTHAL ETMEDEN

KENDİ İHTİYACIMIZI KARŞILAMAK"

Orman Genel Müdürlüğü orman ürünleri işleyen sektör temsilcilerini ağırladı. Genel Müdür Bekir Karacabey’in katılımıyla gerçekleşen toplantıda, sektörün dünü, bugünü ve yarını masaya yatırıldı. Toplantı süresince ortaya konulan tüm öneri ve taleplerin kendileri için çok önemli olduğunu belirten Genel Müdürümüz, bu toplantıların sıklıkla tekrar edileceğini belirtti. Toplantının ana gündem maddelerinden biri olan 2023 hedefleri konusuna da özellikle vurgu yapan Genel Müdürümüz, hedeflere daha erken bir sürede ulaşılacağını ve hatta hedeflerin aşılacağını belirtti. Sektör temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdikleri değerlendirme toplantısı, Genel Müdürümüzün teşekkür konuşması ile son buldu.  (Haber Merkezi)

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV