Onursal Başkan Cengiz Aygün’den futbolculara BAŞARACAKSINIZ

Aygün, “Biz size güveniyoruz. Tüm şartları biliyoruz, eksikleri biliyoruz. Tüm eksiklere rağmen sizin bu işin altından kalkacağınıza inanıyoruz. Başaracaksınız. Transferi de açacağız” dedi.

Onursal Başkan Cengiz Aygün’den futbolculara  BAŞARACAKSINIZ

 

GMG Kastamonuspor ailesi cumartesi günü futbolcular tarafından organize edilen kahvaltı programında bir araya geldi.

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Ayün, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcuların katıldığı kahvaltı programında konuşan Cengiz Aygün, “Biz size güveniyoruz. Tüm şartları biliyoruz, eksikleri biliyoruz. Tüm eksiklere rağmen sizin bu işin altından kalkacağınıza inanıyoruz. Başaracaksınız” dedi.

‘Bundan sonra kendi aramızda da daha çok bir arada olacağız’ diyen Aygün şunları söyledi;

“Ben Kastamonu’ya geldiğimde ben de bir arada olacağım. Ellerinden geldiğince sizlerin yanında olan yönetim kurulundaki arkadaşlarımız bundan sonra sizinle daha çok bir arada olacaklar. Bizim de eksiklerimiz var, bu eksiklerin giderilmesi noktasında konuştuk mutabakat yaptık. Biz size güveniyoruz. Tüm şartları biliyoruz, eksikleri biliyoruz. Tüm eksiklere rağmen sizin bu işin altından kalkacağınıza inanıyoruz. Başaracaksınız. Transferi de açacağız. Şu an tüm yoğunluğumuzu bir taraftan kalıcı gelire verdik, iyi de gelişmeler var. Bu ilde nasıl kalıcı gelir üretiriz, kimseye muhtaç olmadan kulüp nasıl gider düşüncesindeyiz. Ben Beşiktaş’ın da içindeyim, buradaki durum onlardan binlerce kere iyi. Büyük takımlar facia, işin altından kalkılabilecek gibi değil. Artık herkes biraz daha içe dönmeye başladı.”Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER