Müzik indir

29 Kasım 2020 Pazar

Erdoğan: Tedbir almaya mecburuz ve alacağız

Olukbaşı PTT'ye muhtar dokunuşu

SALGIN önlemleri nedeniyle çalışmalarına ara veren Olukbaşı PTT Şubesi, Beyçelebi Mahallesi Muhtarı Rıfat Cozuroğlu’nun çabaları sonrasında tekrar hizmet vermeye başladı

20 Kasım 2020 Cuma 10:09
Olukbaşı PTT'ye muhtar dokunuşu
 

MUHTAR COZUROĞLU ÇABALADI, PTT ŞUBESİ AYLAR SONRA TEKRAR AÇILDI

Olukbaşı PTT'ye muhtar dokunuşu

SALGIN önlemleri nedeniyle çalışmalarına ara veren Olukbaşı PTT Şubesi, Beyçelebi Mahallesi Muhtarı Rıfat Cozuroğlu’nun çabaları sonrasında tekrar hizmet vermeye başladı. PTT Olukbaşı Şubesi ve diğer şubeler, 17 Kasım’dan itibaren haftada iki gün olmak üzere Salı ve Cuma günleri hizmet vermeye başladı.

İçişleri Bakanlığı’nın korona virüs salgın önlemleri sebebiyle aldığı kararlar doğrultusunda, PTT Genel Müdürlüğü bazı şubelerin çalışmalarını durdurmuştu. Bu nedenle Kastamonu’da da Merkez PTT Şubesi haricindeki şubeler uzun bir süredir kapalıydı. Beyçelebi Mahallesi Muhtarı Rıfat Cozuroğlu, konu ile ilgili PTT Başmüdürü Mustafa Nalbant ile görüşerek diğer şubelerin açılmasını istedi. İsteklerin ve başvuruların ardından PTT Olukbaşı Şubesi ve diğer ek şubeler, haftada Salı ve Cuma günleri olmak üzere hizmet vermeye başladı.

Yaptığı çalışmalar neticesinde PTT şubelerinin tekrar hizmet vermesini sağlayan Beyçelebi Mahallesi Muhtarı Cozuroğlu; “Mahallemizde bulunan PTT Olukbaşı Şubesi, pandemi nedeniyle kapatılmıştı. Kurumların tekrardan hizmet vermesini beklerken PTT Genel Müdürlüğü’nün almış olduğu kararla şubemizin süresiz kapatılmasıyla karşılaştık. Akabinde PTT Baş Müdürü Mustafa Nalbant beyle görüştük. Buranın önemini ve tekrar açılması gerektiğini anlattık. Genel müdürlükle iletişime geçtik ve uğraşlarımız sonucunda şubemizin 17 Kasım günü tekrar hizmete geçti. Salı ve Cuma günleri açık olan şubemizin ileriki günlerde haftanın tamamında hizmet vermesini bekliyoruz. Bu süreçte bizlere destek veren, ilgi ve alakalarını esirgemeyen; Merkez PTT Başmüdürü Mustafa Nalbant beye, merkez mahalle muhtarlarımıza, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Yapıcıoğlu’na ve üyelerine mahallemiz adına teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu. (Hüseyin Hüsnü Aykaç)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV