'Olayın takipçisi olacağız'

Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi'nde doktor ve hasta yakını arasında çıkan tartışmanın ardından İl Sağlık Müdürlüğü'nün sosyal medya hesabından açıklama yapıldı

'Olayın takipçisi olacağız'
banner72

Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi'nde doktor ve hasta yakını arasında çıkan tartışmanın ardından İl Sağlık Müdürlüğü'nün sosyal medya hesabından açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada; Uzman Doktor Fatma Akyel'in şiddete maruz kaldığını öne sürülürken, olayın takipçisi olacaklarını kaydetti.

Yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi; ''Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanemiz hekimlerinden; Arkadaşımız Uzm. Dr Fatma Akyel Dahiliye polikliniğinde öğle tatili olmasına rağmen, fedakarlıkla yaptığı görevi başında saat 12:20 sularında hastalarını muayene ettiği esnada, poliklinik odasında hasta yakını tarafından şiddete maruz bırakılmıştır.  Her alanda şiddetin karşısında olduğumuzu belirtiyor, bu tür çirkin olayların benzerlerinin yaşanmaması ve suçluların bir an önce en ağır cezai işleme tabi tutulması için görevini canla başla yapan hekimimize Yapılan bu menfur olayı esefle ve şiddetle kınıyoruz.Olayın takipçisi olduğumuzu kamu oyuna saygı ile duyururuz.''  (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER