Naci Ağbal’dan Vali Karadeniz’e ziyaret

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, incelemelerde bulunmak üzere dün ilimize geldi. Ağbal, ziyaretleri kapsamında ilk olarak Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret etti.

Naci Ağbal’dan Vali Karadeniz’e ziyaret
banner72Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, incelemelerde bulunmak üzere dün ilimize geldi. Ağbal, ziyaretleri kapsamında ilk olarak Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret etti.

Vali Yaşar Karadeniz ve Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Seyit Aydın tarafından karşılanan Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, “Sayın Valimizle Kastamonu’da devam eden yatırımlarla ilgili görüş alışverişi yapacağız. Özellikle Bütçe Başkanlığı olarak devam eden bu yatırımlarla ilgili almamız gereken kararlar varsa, bu konularda da gerekli istişareleri yapacağız. Akabinde hem belediyemizin yatırımları hakkında bilgi alacağız, hem üniversitemizin devam eden yatırımlarını inceleyeceğiz, hem de rektör hocamızı makamında ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi alacağız. Yine şehir içinde kalan sanayi sitelerinin, şehir dışına taşınması için başlatılan proje kapsamında Maslak Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi mensubu esnaf kardeşlerimizle bir araya geleceğiz. Bilindiği gibi Maslak Küçük Sanayi Sitesi 2019 yatırım programına alındı. Şehir içinde kalan sanayilerimizi, esnafımızı daha modern dükkânlara sahip, altyapısı, üstyapısı tamamlanmış bir sanayi sitesinin oluşması çok önemli. Bu konuda da istişarelerde bulunacağız” dedi.

Ziyaretin sonunda Vali Yaşar Karadeniz tarafından Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’a hediye takdimi yapıldı. Ağbal ve beraberindeki heyet daha sonra tarihi Cem Sultan Bedesteni’nde öğle yemeği yedi.

Tuğçe Yerdelen


Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER