Mutluluğun adresi belli ‘Gold Yapı’

GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN BAŞARILI ÇIKIŞ

Mutluluğun adresi belli ‘Gold Yapı’

Gold Yapı, 1 Mart 2021 tarihinde kapılarını Kastamonu’ya açtı. İç mimarlık ve dekorasyon alanında hizmet sunan Gold Yapı, hedeflerini her geçen gün büyüterek Kastamonu’ya sektöründe yeni bir imaj kazandırmanın gayretinde. Kastamonu’nun genç girişimcilerinden, Gold Yapı ortakları; Genç MÜSİAD Genel Sekteri ve Üye Geliştirme Komite Başkanı Onur Özcan ve Batuhan Topçuoğlu, kaliteli bir hizmetle birlikte insanların yaşam alanlarına mutluluk taşıyor. Sektördeki diğer firmalardan Gold Yapı’yı öne çıkaran en önemli özelliklerinin, kendilerini tercih eden müşterileriyle empatiye dayalı iletişim kurmak olduğunu belirten ortaklar, projelerini analiz yaparak özenle yaptıklarını ifade ediyor. Genç girişimciler Topçuoğlu ve Özcan; “Alanımızdaki tüm yenilikleri takip ederek kendi tecrübelerimizi müşterilerin arzuları ile harmanlayıp ortaya her iki taraf da memnun olacağı, aynı zamanda da yıllar boyu kullanılabilecek mekânların ortaya çıkmasını sağlamayı hedefliyoruz” diyor.

ÖZCAN; “KASTAMONU’YA YENİ BİR YÜZ GETİRMEK İÇİN BURADAYIZ”

Genç MÜSİAD Genel Sekreteri ve Üye Geliştirme Komite Başkanı, Gold Yapı ortaklarından Onur Özcan, Gold Yapı’nın “büyüdükçe küçülmek istiyoruz” düşüncesiyle yola çıktığını ifade ederek şöyle konuştu; “Biz para kazanmaktan ziyade, insanların mutlu ve mesut bir şekilde hayatlarına devam etmeleri için çalışıyoruz. Tasarımlarımızda en ince detaylara kadar düşünüp her şeyin müşterilerimizin isteklerine göre yaparak uygulamalara da bu şekilde ilerliyoruz.Bunun için projelerimizi de çok özenle ve kişiye özel analizler yaparak oluşturuyoruz. Hedeflerimiz sağlam Kastamonu’ya yeni bir yüz getirmek için buradayız. Biz bizi tercih edecek herkese ‘Mutlu olmak istiyorlarsa Gold Yapı’ya gelsinler’ diyoruz. Ayrıca Özcan, üniversite dönemlerinde de yapı denetimlerde çalıştığını ve şantiye şefliği yaptığını dile getirerek, yaşıtlarına şu tavsiyelerde bulundu; “Öncelikle insanın kendisine güvenmesi gerekiyor. Çok ince ayrıntıya kadar düşünmemek gerekiyor. Bu sektörde ilerlemek isteyen biri ofisimize gelse bildiğim ne varsa tüm bilgilerimi aktarmaya çalışırım. Biz de onlardan bir şeyler öğreniriz. Zamanında okul hayatımdayken göremediğim ilgiyi, meslek hayatına yeni adım atmış kişilere vermek isterim.”

TOPÇUOĞLU; “HER GEÇEN GÜN DAHA İYİYE VE DAHA İLERİYE”

Gold Yapı ortaklarından Batuhan Topçuoğlu ise, girişimciliğe aile büyüklerinin esnaf dükkânlarında adım attığını ve küçüklüğünden beri hem maddi hem manevi olarak çalışmaları neticesinde her geçen gün daha da ileri gittiğini ifade ederek; “Ortaokul çağından bu yana kendi başıma laminat parke hakkında en ince ayrıntısına kadar bütün bilgileri öğrendim ve bu iş hakkında en iyisini yapmaya çalıştım. Çıktığımız bu yolda laminat parkede müşterilerimizin takdiri üzerine bir ekip kurduk.Her gittiğimiz müşterimizde,‘Sizde parke var neden mobilya yok, parkede bu kadar başarılısınız neden başka alanlara yönelmiyorsunuz’ gibi talepler olması üzerine ortağım, kardeşim Onur Özcan ile bir yola girmiş bulunmaktayız. Beraber Gold Yapı ailesini kurduk. Gold Yapı ailesi olarak tüm çalışanlarımızla ve kendi benliğimiz ile her geçen gün daha iyiye ve daha ileriye adım atıyoruz” ifadelerine yer verdi. (Doğru Eksen) Bu bir reklamdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER