Müzik indir

25 Şubat 2021 Perşembe

'AK icraatlarımız tüm hızıyla devam ediyor'

MÜSİAD’ta ‘Sevgilioğlu’ dönemi

YAKLAŞIK 4 yıldır Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kastamonu Şube Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Şensoy’un görev süresinin dolması ve Ocak ayında yapılması planlanan genel kurul toplantısının kovid-19 süreci nedeni ile Cumhurbaşkanlığı kararnamesi kapsamında Mart ayına ertelenmesi sonucu yönetim kurulunun aldığı karar ve MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’ın onayı ile Ahmet Sevgilioğlu MÜSİAD Kastamonu Şube Başkanı oldu

20 Ocak 2021 Çarşamba 10:23
MÜSİAD’ta ‘Sevgilioğlu’ dönemi
 

MÜSİAD’ta ‘Sevgilioğlu’ dönemi

YAKLAŞIK 4 yıldır Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kastamonu Şube Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Şensoy’un görev süresinin dolması ve Ocak ayında yapılması planlanan genel kurul toplantısının kovid-19 süreci nedeni ile Cumhurbaşkanlığı kararnamesi kapsamında Mart ayına ertelenmesi sonucu yönetim kurulunun aldığı karar ve MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’ın onayı ile Ahmet Sevgilioğlu MÜSİAD Kastamonu Şube Başkanı oldu.

ŞENSOY; “DAİMA DESTEK OLACAĞIM”

MÜSİAD Kastamonu önceki dönem Şube Başkanı Mustafa Şensoy, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi; “Kuruluşundan bugüne kadar içinde bulunduğum, yaklaşık bir dönem yönetim kurulu üyeliği ve iki dönem de yönetim kurulu başkanlığını yapmış olduğum MÜSİAD Kastamonu Şube Başkanlığı görevimi 18 Ocak 2021 tarihi itibarıyla yönetim kurulu üyemiz Ahmet Sevgilioğlu arkadaşımıza devir etmiş bulunmaktayım. Bu zaman zarfında bizleri yalnız bırakmayıp daima destek olan MÜSİAD Genel Başkanımız Abdurrahman Kaan Bey başta olmak üzere, Kastamonu Şubemiz kurucu başkanları Av. Mücahit Dağdelenoğlu, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Oğuz Fındıkoğlu, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım, şube müdürümüz ve tüm Kastamonu MÜSİAD ailemize teşekkürü bir borç bilirim. İçinde bulunmaktan gurur duyduğum MÜSİAD ailesinin bir üyesi olarak devam ederken, Genel Başkanımız Abdurrahman Kaan Bey’in olurları ile ataması yapılan yeni başkanımıza ve yönetim kuruluna daima destek olacağımı belirtmek isterim. Bundan sonraki çalışmalarında başkan ve yönetim kuruluna başarılar diler tüm MÜSİAD ailesine saygılarımı sunarım” dedi.

SEVGİLİOĞLU; “ÇITAYI YÜKSELTEREK İLERİ GÖTÜRMEK VAZİFEMİZ”

MÜSİAD Kastamonu Şube Başkanlığı görevine getirilen Ahmet Sevgilioğlu ise, yaptığı açıklamada şöyle konuştu; “Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği, hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir İşadamları Derneği’dir. Kişilerin ve kurumların, ülkemizin ve toplumumuzun, bölgemizin ve dünyanın sosyal ve kültürel, siyasal ve ekonomik, bilimsel ve teknolojik kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla oluşturulan bir ‘Gelişim-Diyalog-İşbirliği-Güç birliği Platformu’dur. 2013 yılında da ilimizde kurulan şubemiz aynı düstur ile günümüze kadar hizmetlerini başarıyla sürdürmüştür.Bu bağlamda pandemi tedbirleri kapsamında ileriki bir tarihe ertelenen Genel Kurulumuza kadar Genel Merkezimiz ’in iki dönem kuralına göre görevini başarıyla tamamlayan şube başkanımız Sayın Mustafa Şensoy’dan başkanlık temsilini bugün almış bulunmaktayım.Böyle onurlu bir görevi şahsıma layık gören Yönetim Kurulu Üyelerimize, MÜSİAD Genel Merkezimize ve Genel Başkanınız Abdurrahman Kaan Bey’e teşekkür ediyorum. MÜSİAD Kastamonu olarak ülkemize katkı sağlama yolunda, sorumluluk bilinciyle çıtayı yükselterek ileri götürmek vazifemiz olacaktır.”

“OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ”

Kastamonu’da öncelikle birlik ve beraberliğin daha da artırarak, bölünmeden bütünleşmenin derdinde olacaklarını ifade eden Sevgilioğlu; “Üyelerimizle ilimizin kalkınmasına destek olmak için omuz omuza çalışacağız. Bu çalışmalarımızda kentin dinamikleri olan bütün sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içinde hareket edeceğiz. Kadim kentimizde iş insanlarının, üyelerimizin ve bütün girişimcilerin sorunlarına çözüm üretmek için çalışacağız. Şehrimizin tarihi ve kültürel değerlerinin bekası ve salahiyeti için her zamankinden daha aktif ve daha sistematik çalışmak için gayret sarf edeceğiz. MÜSİAD ailesi olarak bizler Genel merkezimizin tecrübesi bizlerin gayretleri ve Genç MÜSİAD’lı arkadaşlarımızın enerjisi ile önümüzdeki 10-15 yılı planlayarak çalışacağız. Bu vesile ile ‘İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır’ şiarıyla, MÜSİAD Kastamonu Şubemizde kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen Mücahit Dağdelenoğlu, Oğuz Fındıkoğlu ve temsil görevini aldığım Mustafa Şensoy başkanımıza, üyelerimize hassaten teşekkür ediyorum. Gayret bizden tevfik Allah’tan” dedi. (Bülten)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV