MÜSİAD Şube Başkanı Oğuz Fındıkoğlu GAYEMiZ MiLLETiMiZE HiZMET ETMEK

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kastamonu Şubesi Aralık Ayı istişare toplantısı düzenledi.

MÜSİAD Şube Başkanı Oğuz Fındıkoğlu  GAYEMiZ MiLLETiMiZE  HiZMET ETMEK

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kastamonu Şubesi Aralık Ayı istişare toplantısı düzenledi.
MÜSİAD Kastamonu Şubesi tarafından her ay düzenli olarak tüm üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen aylık istişare toplantısı geçtiğimiz Cumartesi günü Seyrangah Restoranda kahvaltı programı eşliğinde gerçekleştirildi.
İlimiz iş dünyası, ekonomisi ve gündemdeki gelişmelerin istişare edildiği toplantıda, açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Şube Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Kudüs meselesi ve ilimizin 2018 Yılı Türk Dünyası Kültür Başkenti seçilmesi ile ilgili konularda açıklamalarda bulundu.
MÜSİAD Kastamonu Şubesi olarak her geçen gün üye sayılarının arttığını ve büyümeye devam ettiklerini ifade eden Fındıkoğlu, “Birlik ve beraberlik içerisinde, gerek yerelde, gerekse ülke genelinde destek olmamız gereken her konuda elimizi taşın altına koyuyor, karşısında durmamız gereken konularda da tavrımızı ortaya koyuyoruz. Gayemiz memleketimize, milletimize hizmet etmektir. Hizmet anlayışımız ise Rabbimizin rızası ve dua almaktır" dedi.
Kudüs'ün İsrail'in başkenti olarak kabul edilmesinin adeta bir akıl durması olduğunu belirten Fındıkoğlu, böyle bir şeyin asla kabul edilmesinin söz konusu dahi olamayacağını vurguladı. Fındıkoğlu, tepkilerini her ortamda, yüksek sesle getirmeye devam edeceklerini söyledi.
Kastamonu'nun Kültür Başkenti olarak ilan edilmesiyle çok büyük fırsat elde ettiğini ve tanıtım konusunda Kastamonu'nun makus talihinin de sona ereceğine inandığını belirten Fındıkoğlu, her türlü desteği vereceklerinin altını çizdi.
Toplantıda KOSGEB İl Müdürü Nevzat Erol tarafından, KOBİ, Tekno, Yatırım ve Stratejik Ürün destek programları ile, KOSGEB hibe ve destekleri hakkında bilgilendirmede bulunuldu.
2017 yılı değerlendirmelerinin yapıldığı ve 2018 yılı faaliyet programlarının istişare edildiği toplantı yeni üyelere rozet takılması ve dernek çalışmalarına katkı sağlayan üyelere plaket takdimi ile sona erdi.          
(Haber Merkezi)
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2017, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER