MÜSİAD Genel Kurula hazır

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) 26. Olağan Genel Kurul ve MÜSİAD Sandığı (Karz-ı Hasen) 3. Olağan Genel Kurul toplantısını 11 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirecek

MÜSİAD  Genel Kurula hazır

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) 26. Olağan Genel Kurul ve MÜSİAD Sandığı (Karz-ı Hasen) 3. Olağan Genel Kurul toplantısını 11 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da teşrif edeceği kongreye İstanbul Kongre Merkezi ev sahipliği yapacak.

Kongreye MÜSİAD Kastamonu Şube Başkanı Ahmet Sevgilioğlu ile birlikte beş üye katılım sağlayacak. MÜSİAD’ın ülke ekonomisine büyük katkıları olduğunu ifade eden Sevgilioğlu, “Sayın Cumhurbaşkanınız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştireceğimiz 26. olağan genel kurul toplantımız Türkiye ekonomisinde atacağımız yeni adımların başlangıcı olacaktır.MÜSİAD olarak sağlamış olduğumuz birliktelik ile ülkemizin gelecek vizyonlarına ışık tutmaya ve itici güç güç olmaya devam edeceğiz. Bizim en önemli özelliğimiz bu birlikteliğimiz ve Türkiye sevdamızdır. Bu vesile ile gerçekleştireceğimiz genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.(Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER